Nasza misja

Żyjemy w ciekawych czasach, szanowny Gościu. W czasach anorektycznych modelek, metroseksualnych mężczyzn i wirtualnych przyjaźni. W czasach lipoplastyki, botoksu i kultu telewizora. Dajemy wysysać sobie tłuszczyk (i pieniądze) w złudnym przekonaniu, że nasze nogi staną się nogami Naomi Campbell, robimy operację zmniejszenia żołądka, żeby schudnąć, stosujemy drakońskie diety, pozwalamy wszczepiać sobie silikon mając nadzieję, że nasz biust stanie się biustem Dody... (co, jakby się nad tym zastanowić, może i jest prawdą). Ale oprócz tego wyjątku, który, nie czarujmy się, potwierdza tylko regułę, zdrowia i naturalnej urody kupić się nie da. Można jednak o nie zadbać. Jak?

Nasza odpowiedź to ruch – naturalny sposób na smukłą sylwetkę i drugą młodość. Naturalna witamina. Naturalny afrodyzjak... Jedyne prawdziwe źródło młodości i zdrowia.

Zmęcz się z nami.

My nie obiecujemy cudów. Ale obiecujemy prawdziwy pot, prawdziwe emocje i prawdziwą zabawę. Dla nas nie liczy się twój wiek ani stopień zaawansowania, dla nas liczysz się ty, bo tylko z tobą możemy pograć. Bez ciebie będzie nam zawsze kogoś brakować.

Potrzebne ci tylko dobre buty i... to, z czym lubisz się bawić (rakieta tenisowa, rower etc.). Resztę zapewniamy my. Na naszym portalu znajdziesz miejsce i ludzi, którzy chcą z tobą zagrać, pobiegać, potańczyć. A jeśli nie czujesz się pewny własnych umiejętności, pomożemy ci znaleźć trenera. I pokonać najtrudniejszego przeciwnika - samego siebie.

Daj nam szansę. Ale przede wszystkim, daj szansę sobie.

Czujesz, że brakuje ci energii? Chciałbyś żyć aktywniej, ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Dostajesz zadyszki wchodząc po schodach? A może po prostu szukasz ludzi podobnych do siebie?

Dołącz do nas! Teraz twój ruch.

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish