Ostatnio dodane artykuły

Polska na rowerach
25 lipiec 2017, 15:28
74. Tour de Pologne. Wielkie święto kolarskie, polskie, nasze i światowe zarazem. Już od 1928 roku w Polsce zaczęły się wyścigi, które z niewielkimi przerwami /wojna i inne przeszkody/ rozgrywane są do dziś. Pierwszy tego typu wyścig nosił nazwę: Wyścig Dookoła Polski. Po wojnie, od... (czytaj całość)
Krakow business Run 2017 - nowa trasa
18 lipiec 2017, 10:56
Kraków Business Run – nowa trasa, nowy rekord Już 3 września Kraków Business Run wystartuje, by pomóc stanąć na nogi osobom po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową. Organizatorzy właśnie poinformowali o zmianie dotychczasowej trasy oraz o planowanym przyjęciu dodatkowych ... (czytaj całość)
Artykuł
Krakow business Run 2017 - nowa trasa
18 lipiec 2017, 10:56
Kraków Business Run – nowa trasa, nowy rekord Już 3 września Kraków Business Run wystartuje, by pomóc stanąć na nogi osobom po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową. Organizatorzy właśnie poinformowali o zmianie dotychczasowej trasy oraz o planowanym przyjęciu dodatkowych ... (czytaj całość)
Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe
04 lipiec 2017, 10:50
Dobra passa imprez kolarskich realizowanych przez Lang Team trwa. W Krokowej, w rodzinnych stronach Czesława Langa, odbył się kolejny wyścig w ramach turnieju Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Jak zwykle było miejsce na rywalizację rodzin z dziećmi (Parada Rodzinna), a także możliw... (czytaj całość)
SAMtrening przygotuje biegaczy do Krakow Business Run
09 czerwiec 2017, 11:52
S W czerwcu rozpoczynają się bezpłatne sesje treningowe, dedykowane przede wszystkim osobom, które planują start w szóstej edycji Kraków Business Run. Profesjonalni trenerzy ze studia SAMtrening już teraz proponują rozpocząć przygotowania do tego jedynego w swoim rodzaju charytatywnego ... (czytaj całość)
Triathlon Diablak 2017
29 maj 2017, 17:00
Babia Góra - niekoronowana królowa Beskidów – ma na swoim grzbiecie wzniesienie zwane właśnie Diablokiem (Diablakiem). Wchodząc na szczyt Babiej nigdy nie jesteśmy pewni jaką pogodą nas przywita. Choć w dolinach słońce i pogoda, to Diablak może smagać wiatrem, deszczem, śniegie... (czytaj całość)
Kraków Business Run 2017.Lista startowa zamknięta
19 maj 2017, 13:46
Kraków Business Run 2017 zapełnił listę startową Tylko 4 minuty i 50 sekund potrwała rejestracja uczestników do Kraków Business Run 2017. W szóstej edycji biegu wystartuje 5000 osób, które pomogą osobom niepełnosprawnym ruchowo. Poraz kolejny pobiliśmy rekord! W zeszłym roku miejsc... (czytaj całość)
Na Mistrzostwa Swiata pojadą ...
15 maj 2017, 11:53
KADRA NA MŚ W NIEMCZECH W KOMPLECIE Dominacja zespołu JBG-2 Professional Team podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie nie uszła uwadze trenera kadry. Dwaj zawodnicy z tej drużyny – Patryk Piasecki i Adrian Brzózka będą reprezentowali Polskę w mistrzostwach świata w... (czytaj całość)
W Krakowie kwalifikacje na Mistrzostwa Swiata w maratonie
10 maj 2017, 17:51
PRZEZ KRAKÓW NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W MARATONIE Podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie spod opon kolarzy będą szły iskry, bo wyścig będzie kwalifikacją do mistrzostw świata w maratonie MTB. Powołania do reprezentacji dostaną dwie najlepsze zawodniczki i dwaj zawo... (czytaj całość)
Kraków zaprasza na ściganie i dobrą zabawę
02 maj 2017, 12:25
KRAKÓW ZAPRASZA NA ŚCIGANIE I DOBRĄ ZABAWĘ Krakowskie Błonia to miejsce magiczne dla kolarstwa. Tu finiszować będą najlepsi specjaliści od sprintu w zawodowym peletonie podczas 74. Tour de Pologne. Tu o zwycięstwo powalczą także uczestnicy drugiej edycji Vienna Life Lang Team Mara... (czytaj całość)

Znaleziono 95 wyników na 10 stronach

EnglishPolish