Reklama

Ostatnio dodane artykuły

Okienko pogodowe dla Maratonów Rowerowych
16 maj 2019, 16:42
W tegorocznym deszczowym maju w sobotę jedenastego otwarło się okienko pogodowe jakby specjalnie dla Maratonów Rowerowych Lang Team. Na krakowskich Błoniach słońce, zieleń, miłe ciepełko, wyścigi i udana majówka dla Krakusów, którzy krecili się wokół Błoń. Poruszający się na ro... (czytaj całość)
Artykuł
Jest sport i jest zabawa - Maratony Rowerowe w Krakowie
14 maj 2019, 10:37
... (czytaj całość)
Rozpoczyna się sezon Maratonów Rowerowych Lang Team
30 kwieceń 2019, 12:26
NA POCZĄTEK KRAKÓW. Nowy sezon Maratonów Rowerowych Lang Team rozpocznie się w sobotę 11 maja w Krakowie. W tym roku będziemy się ścigać także w Warszawie, Gdańsku, Mucznem i Kwidzynie. Maratony Rowerowe Lang Team to idealne połączenie rodzinnej rozrywki i zabawy z prawdziwą kol... (czytaj całość)
Artykuł
Wyścig po Zdrowie
11 kwieceń 2019, 16:37
Organizatorzy tegorocznego, 26.Tour de Pologne, zainicjowali w pierwszy weekend kwietnia nowy projekt sportowy dostępny dla wszystkich. Jest to „Wyścig po Zdrowie”- cyklu rodzinnych pikników organizowanych przez Promokraft, Lang Team i Czesława Langa. W ramach prowadzonej akcji od ... (czytaj całość)
Kalendarz imprez amatorskich Lang Team w 2019 roku
11 marzec 2019, 15:58
Przygotowaliśmy kompleksową propozycję dla wszystkich fanów kolarstwa – mówi Czesław Lang o kalendarzu imprez amatorskich, który firma Lang Team zorganizuje w 2019 roku. Przed nami cykl Maratonów Rowerowych Lang Team oraz wyścigów szosowych dla amatorów. – Od lat staramy się... (czytaj całość)
Turystyka trochę ekstremalna
24 grudzień 2018, 10:50
Ludzie kochają góry i po górach wędrowanie. Tatry, Beskidy, Pieniny, Bieszczady czy Karkonosze są wiosną, latem i jesienią celem pieszych wypraw. System oznakowanych szlaków, sieć schronisk to wędrowanie ułatwia, pozwala dotrzeć do najbardziej widokowych miejsc, zdobyć najtrudniejsze... (czytaj całość)
Artykuł
Kraków, Jaworzno,Wilamowice i Katowice zwycięzcami konkursu "Najpiękniejsze Miasto 75. Tour de Pologne"
23 październik 2018, 14:40
Kraków, Jaworzno, Wilamowice i Katowice zwycięzcami konkursu na „Najpiękniejsze Miasto 75. Tour de Pologne” Tour de Pologne to więcej niż wydarzenie sportowe. Nasz narodowy wyścig to nie tylko najlepsi kolarze świata, ale także wspaniali kibice oraz zarządcy miast, którzy roz... (czytaj całość)
Wspaniała walka na kolarskim maratonie w Katowicach
19 wrzesień 2018, 13:27
Karol Rożek (JBG-2 CRYOSPACE) i Rita Malinkiewicz (CST R7 MTB Team) zwyciężyli na dystansie Grand Fondo podczas Vienna Life Lang Team Maratonu Rowerowego w Katowicach. Maraton w Katowicach okazał się prawdziwym wyzwaniem. Kolarze pokonywali rundy w Dolinie Trzech Stawów i Lasach Murckowskich... (czytaj całość)
Czesław Lang będzie się ścigał w Bytowie
07 wrzesień 2018, 10:41
Uwielbiam jazdęna rowerze i sportową rywalizację – mówi Czesław Lang, którego będzie można spotkać w niedzielę w Bytowie. To tam odbędzie się ORLEN Wyścig Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki. A udział w tym wydarzeniu może wziąćkażdy chętny, który ch... (czytaj całość)
Tour de Pologne Amatorów już ma osiem lat
14 sierpień 2018, 14:57
Czesław Lang, a właściwie jego żona Elżbieta , odpowiadają za powstanie Tour de Pologne Amatorów. Pani Elżbieta zasugerowała, że brakuje wyścigu dla zwykłych użytkowników rowerów. I tak się zaczęło. W 2010 roku wystartował w Bukowinie Tatrzańskiej pierwszy taki wyścig pod hasł... (czytaj całość)

Znaleziono 115 wyników na 12 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish