Ostatnio dodane artykuły

Dziewczyny ze Skandynawii dominują w Lublinie. TdP Women
29 czerwiec 2024, 11:25
Komunikat prasowy __________________________________________________________________________________ Nordycka dominacja w Lublinie! Stina Kagevi pierwszą liderką TdP Women W towarzystwie tłumów kibiców, przy akompaniamencie krzyków i oklasków rozpoczęła się druga edycja Tour de Pologne Women. Po... (czytaj całość)
Panie na start !!
20 czerwiec 2024, 13:21
Na ten wyścig czekałyśmy/liśmy aż 8 lat. Już 28 czerwca rozpocznie się 2. Tour de Pologne Women. Kolarki z całego świata podczas trzech etapów przejadą blisko 250 kilometrów po polskich trasach. Tegoroczna rywalizacja to powrót do kobiecego ścigania w naszym kraju. Pierwszą i jak dotąd jedyną edyc... (czytaj całość)
Tour de Pologne kobiet . Tu rodzą się emocje
11 czerwiec 2024, 16:26
Obserwujemy świat i wiedzieliśmy, że musimy stworzyć wyścig kobiet. Taodmiana kolarstwa rozwija się w niezwykłym tempie i chcemy być tego częścią- mówi Czesław Lang o Tour de Pologne Women, który w tym roku będzie miałtrzy etapy i potrwa od 28 do 30 czerwca. - Kolarstwo kobiet rozwija się w niezwykł... (czytaj całość)
81. TourdePologne wyruszy z Wrocławia spod Hali Stulecia
13 marzec 2024, 13:12
Czesław Lang i miasto Wrocław zapowiedzieli start 81. Tour de Pologne spod Hali Stulecia – Duma i radość mnie dzisiaj przepełniają, gdy ogłaszamy, że tegoroczny Tour de Pologne rozpocznie się we Wrocławiu – powiedział dyrektor generalny naszego narodowego wyścigu Czesław Lang. – ... (czytaj całość)
ORLEN Lang Team Race w Bytowie przeszedł do wspomnień.
19 wrzesień 2022, 13:59
- Zawsze się cieszę, kiedy wracam w rodzinne strony. A kiedy jeszcze odbywa się tutaj taka impreza i mogę spotkać ludzi, którzy kochają kolarstwo, radość jest podwójna – mówił Czesław Lang zapowiadając stworzoną przez siebie imprezę kolarską, tym razem trzecią edycję tego wyścigu. Wcześniej m... (czytaj całość)
Artykuł
Ethan Hayter zwycięzcą 79. Tour de Pologne
08 sierpień 2022, 10:01
Po czwartkowej jeździe indywidualnej na czas z Gronkowa, Nowego Targu do Stacji Narciarskiej Rusiński Ethan Hayter został liderem Klasyfikacji Generalnej Energa Grupa ORLEN, a dzień później, na finałowym odcinku z Valsir, Skawina do Krakowa nie dał jej sobie odebrać i to on został triumfatorem 79. ... (czytaj całość)
Artykuł
Pascal Ackermann wygrywa w Sanoku.
03 sierpień 2022, 10:21
Kolarstwo to emocje – mawia często dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang i we wtorek znowu wszyscy kibice mogli je przeżywać, bo etap, który zaczął się w Lesko, Powiat Leski i kończył w Sanoku przyniósł ich całe mnóstwo! Jużna starcie było wiadomo, że w peletonie będzie bardzo wielu... (czytaj całość)
Arłamów. Tour de Pologne Amatorów 22
01 sierpień 2022, 15:11
W prawdziwie sportowej atmosferze odbył sie kolejny wyścig Orlen Tour de Pologne Orlen Tour de Pologne Amatorów. Kolarze startowali z hotelu Arłamów, gdzie również była zlokalizowanna meta. Do pokonania mieli 75 kilometrów trudnej i wymagającej technicznie trasy z licznymi podjazdami... (czytaj całość)
Artykuł
79. Tour de Pologne trwa
01 sierpień 2022, 09:49
Mieszkańcy Kielc i Lublina (etap I) Chełma i Zamościa (etap II) tłumnie witali i żegnali kolarzy na trasie wyścigu.Zwyciążca z Lublina - Olav Kooij - aktualnie jest najlepszy w klasyfikacji. Etap drugi wygrał Belg Gerben Thissen. Polak Patryk Stosz jedzie w koszylce Najlepszy sprinter Lotos Tak był... (czytaj całość)
Artykuł
Trwa 79. Tour de Pologne. Kielce, Lublin Zamość
01 sierpień 2022, 09:45
Tłum kibiców w Chełmie, gdzie zaczynał się 2. etap 79. Tour de Pologne UCI World Tour, podobnie na trasie i dokładnie tak samo na mecie w Zamościu – to był wielki dzień kolarstwa! A do tego dzień, w którym znowu potwierdziło się ile znaczy se... (czytaj całość)

Znaleziono 145 wyników na 15 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish