Ostatnio dodane artykuły

Artykuł
Ethan Hayter zwycięzcą 79. Tour de Pologne
08 sierpień 2022, 10:01
Po czwartkowej jeździe indywidualnej na czas z Gronkowa, Nowego Targu do Stacji Narciarskiej Rusiński Ethan Hayter został liderem Klasyfikacji Generalnej Energa Grupa ORLEN, a dzień później, na finałowym odcinku z Valsir, Skawina do Krakowa nie dał jej sobie odebrać i to on został triumfatorem 79. ... (czytaj całość)
Artykuł
Pascal Ackermann wygrywa w Sanoku.
03 sierpień 2022, 10:21
Kolarstwo to emocje – mawia często dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang i we wtorek znowu wszyscy kibice mogli je przeżywać, bo etap, który zaczął się w Lesko, Powiat Leski i kończył w Sanoku przyniósł ich całe mnóstwo! Jużna starcie było wiadomo, że w peletonie będzie bardzo wielu... (czytaj całość)
Arłamów. Tour de Pologne Amatorów 22
01 sierpień 2022, 15:11
W prawdziwie sportowej atmosferze odbył sie kolejny wyścig Orlen Tour de Pologne Orlen Tour de Pologne Amatorów. Kolarze startowali z hotelu Arłamów, gdzie również była zlokalizowanna meta. Do pokonania mieli 75 kilometrów trudnej i wymagającej technicznie trasy z licznymi podjazdami... (czytaj całość)
Artykuł
79. Tour de Pologne trwa
01 sierpień 2022, 09:49
Mieszkańcy Kielc i Lublina (etap I) Chełma i Zamościa (etap II) tłumnie witali i żegnali kolarzy na trasie wyścigu.Zwyciążca z Lublina - Olav Kooij - aktualnie jest najlepszy w klasyfikacji. Etap drugi wygrał Belg Gerben Thissen. Polak Patryk Stosz jedzie w koszylce Najlepszy sprinter Lotos Tak był... (czytaj całość)
Artykuł
Trwa 79. Tour de Pologne. Kielce, Lublin Zamość
01 sierpień 2022, 09:45
Tłum kibiców w Chełmie, gdzie zaczynał się 2. etap 79. Tour de Pologne UCI World Tour, podobnie na trasie i dokładnie tak samo na mecie w Zamościu – to był wielki dzień kolarstwa! A do tego dzień, w którym znowu potwierdziło się ile znaczy se... (czytaj całość)
Konkurs - Moje kolarstwo
21 lipiec 2022, 14:21
W związku ze zbliżającą się 79. edycją Tour de Pologne (30.07-05.08.2022), największej imprezy sportowej w Polsce, najważniejszego wyścigu kolarskiego w Europie Środkowowschodniej, organizator wydarzenia, zespół Lang Team, uruchamia specjalny konkurs i kampanię promocyjną pt. „Moje kolarstwo... (czytaj całość)
79. Tour de Pologne: Światowe kolarstwo wraca na polskie drogi.
11 lipiec 2022, 17:22
Już 30 lipca kolarze ze światowej czołówki wyruszą na polskie drogi, aby walczyćo zwycięstwo na trasie 79. Tour de Pologne UCI World Tour. Ponad 1200 kilometrów, podzielone na 7 wymagających i widowiskowych etapów. Wszystko rozpocznie się w Kielcach, a wielki finał już tradycyjnie odbędzie się na k... (czytaj całość)
Czesław Lang z nagrodą ONZ
13 kwieceń 2022, 13:15
Nagrodę przyznała Organizacja Narodów Zjednoczonych za wybitne osiągniecia kolarskie, biznesowo - sportowe i promocję kolarstwa na świecie poprzez organizację różnych wyścigów, przede wszystkim Tour de Pologne, którym Czesław Lang kieruje od ponad ćwierć wieku. "Wyścig dla pokoju" - taką ... (czytaj całość)
78.Tour de pologne zakończony
16 sierpień 2021, 10:00
78. Tour de Pologne za nami! Niedziela przyniosła ostatni dzień rywalizacji w 78. Tour de Pologne – jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskiego kalendarza. Przez siedem dni czołowi zawodnicy globu rywalizowali o żółtą koszulkę CARREFOUR, a obok nich, w trakcie imp... (czytaj całość)
Trial, Półmaraton z Górką i Maraton - Beskidzka Trójka
14 lipiec 2021, 21:34
O wpływie aktywności fizycznej /ruchu / na zdrowie, wiemy sporo. Spacer, nordic walking, bieganie, pływanie, jazda na rowerze, a nawet zabawa z dziećmi pozwoli nam poprawić kondycje fizyczną, utrzymać właściwą wagę, poprawić odporność i nawet poprawić samopoczucie. Wszystkie wspomniane korzyści zdr... (czytaj całość)

Znaleziono 140 wyników na 14 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish