Leśne Zacisze

Obiekt
Standard: 0
Typ: gospodarstwa agroturystyczne

Dane kontaktowe

Miejscowość: Lisów
Ulica: Wygwizdów 6
Województwo: świętokrzyskie
Kod pocztowy: 26-026
Telefon: 607-627-271
Strona WWW: www.lesne-zacisze.net
E-mail:
Dodał/a: Paweł Zawadzki

Informacje

Znajdujemy się 22km od centrum Kielc.
Na małych i dużych gości w naszym gospodarstwie agroturystycznym położonym wśród lasów czekają: boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, plac zabaw wykonany wyłącznie z drewnianych elementów (huśtawki, zjeżdżalnie, domek na palach, piaskownice…), zwierzyniec, a w nim konie, kucyki, somalijskie miniaturowe kózki, owce wrzosówki, osiołki, strusie nandu, strusie emu, strusie afrykańskie, daniele, arui grzywiaste, muflony, dziki, sarenki, kilka gatunków bażantów, ozdobne kaczki, gęsi, kurki, pawie i cale stadko kotków.
Oferujemy przejażdżki wozem cygańskim po naszej okolicy. Niewątpliwym atutem naszego gospodarstwa jest stadnina koni. Najmniejsi goście mogą pojeździć na kucykach, a starsi na dużych koniach.

Leśne usytuowanie kompleksu czyni go dodatkowo atrakcyjnym. W naszym lesie znajduje się ścieżka edukacyjna, na której znajdują się tablice opisujące otaczającą nas przyrodę.
Po całodziennym aktywnym dniu, bogatym w atrakcje „Leśnego Zacisza’ koniecznie należy przejść do „góralskiego szałasu’ ’by rozpalić ognisko lub grilla. Zorganizować zabawę taneczną, śpiewogranie oraz upiec kiełbasę na ognisku. Zimą zapraszamy na kulig.

Galeria zdjęć

Obiekt Obiekt
Obiekt Obiekt
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish