Pod Zamczyskiem

Obiekt
Standard: 0
Cena za dobę: 25 zł od osoby PLN
Typ: gospodarstwa agroturystyczne

Dane kontaktowe

Miejscowość: Jaszkowa Górna
Ulica: Kolonia Gaj 4
Województwo: dolnośląskie
Kod pocztowy: 57-312
Telefon: 604225261
Strona WWW: podzamczyskiem.spanie.pl
E-mail:
Dodał/a: Andrzej Gąsiorowski

Informacje

Gospodarz jest przewodnikiem górskim i praskim.Gospodarstwo położone w Sudetach na wschodnim obrzeżu Kotliny Kłodzkiej w Górach Złotych, przy Przełęczy Kłodzkiej. Miejscowość Kolonia Gaj jest małą wioską letniskową na skraju Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. W bezpośrednim sąsiedztwie szlaki turystyczne, punkty widokowe, stawy rybne, pomniki przyrody. Nieco dalej zamki, kopalnie-muzea, jaskinie i sztolnie, zdrojowiska i liczne inne obiekty do zwiedzania. Jedyny w Polsce dobrze zachowany obiekt obronny z XVIII wieku - Twierdza Kłodzka oraz Śląski Gibraltar - Twierdza w Srebrnej Górze są w zasięgu krótkiej wycieczki samochodowej. Można u nas także spłynąć pontonem Nysą Kłodzką przez jej przepiękny przełom w Górach Bardzkich (15 km spływu lub więcej, przez 4 jeziora). Można także zwiedzać okolice 9 osobowym mikrobusem FORD, lub skorzystać z usług przewodnickich gospodarza. Koło domu staw z możliwością kąpieli i wędkowania oraz las ze szlakami turystycznymi, ścieżkami rowerowymi, trasami dla nart biegowych. Każda z tras prowadzi obok rzadkich i ciekawych miejsc, które zainteresują każdego turystę. Do dyspozycji Państwa:
1. pokój z łazienką i wc-wewnątrz łóżko dwuosobowe i jednoosobowe
2. dwa pokoje ze wspólną łazienką i wc, wewnątrz każdego z nich jedno łóżko dwuosobowe i jedno jednoosobowe
3. pokój o powierzchni 45 m2 z dwoma łóżkami dwuosobowymi i aneksem
kuchennym
4. aneks kuchenny w korytarzu
Obydwa aneksy wyposażone w zlewozmywak, kuchenkę gazową, lodówkę, komplet naczyń i zastawy do przygotowania i podawania posiłków.
Najlepszy dojazd to: w Kłodzku na rondzie skręcić w drogę nr 46 (Kłodzko-Nysa). Za wsią Podzamek, na Przełęczy Kłodzkiej, 8 km od ronda (po prawej wieża komórkowa) skręcić w prawo za drogowskazem Kolonia Gaj i ładną, asfaltową drogą wzdłuż linii telefonicznej (2 km) dojechać do stawu i skrzynek pocztowych na skrzyżowaniu.Tam skręcić w prawo by zobaczyć pod lasem pojedynczy biały piętrowy dom Pod Zamczyskiem

Galeria zdjęć

Obiekt Obiekt
Obiekt Obiekt
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish