Eko Agroturystyka

Obiekt
Cena za dobę: 25 do negocjacji PLN
Typ: gospodarstwa agroturystyczne

Dane kontaktowe

Miejscowość: Ząb
Ulica: Potoczki 175
Województwo: małopolskie
Kod pocztowy: 34-521
Telefon: 18 2081065, 660291385
Strona WWW: utomecka.o.re.pl/
E-mail:
Dodał/a: Bolesław Bobak

Informacje

Gościniec „ U Tomecka” to najlepszy wybór dla przyjezdnych w Tatry. Zlokalizowany jest w najwyżej położonej krainie w Polsce – Ząb – 1013 m. n.p.m., co pozwala na piękne widoki bez wychodzenia z domu, należy tu wymienić: Giewont, Gubałówkę, Tatry Wysokie, Gorce, Babią Górą i wiele innych.
Przy samym gościńcu znajdują się trzy wyciągi narciarskie, dodatkowo sztucznie naśnieżane, oświetlone i w korzystnej cenie. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na ognisko, gdzie głównym daniem jest pieczony baran. Goście mogą również wziąć udział w kuligu z konnym zaprzęgiem przy góralskiej muzyce. Gościniec jest świeżo wyremontowanym budynkiem. W środku znajduje się 6 pokoi: 3-3-osobowe, 2- 4- osobowe, 1- 7- osobowy, a wśród nich 4 wyposażone w łazienkę. Dodatkowe toalety znajdują się na każdym korytarzu oraz przy jadalni, w środku znajdziemy zarówno prysznice jak i wanny. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor oraz duży komfort sypialni. Na parterze znajduje się wszechstronna kuchnia, szeroko wyposażona oraz bardzo duża jadalnia, a przed obiektem znajduje się parking dla dyspozycji gości.
Ząb jest idealnie położony dla tych, którzy przybywają w te strony nie tylko w celu odpoczynku, ale także w celu zwiedzania nowych krain. Gubałówka jest oddalona zaledwie o 3 km, Poronin – 4 km, Zakopane – 10 km, Słowacja – 17 km ( a tam m.in. źródełka termalne).
Właściciele gościńca oferują szeroki wybór serów gazdowskich, oscypków, które sami produkują. Ząb także jest również bogaty w atrakcje: stuletni kościół św. Anny, zabytkowy cmentarz, Bachledówka, szlak Papieski, wellness i spa – 30 metrów od gościńca.
Właściciele zapewniają rodzinną i przyjazną atmosferę dla wszystkich gości.

Galeria zdjęć

Obiekt Obiekt
Obiekt Obiekt
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish