NADBUŻANSKA CISZA

Obiekt
Cena za dobę: 70 PLN
Typ: gospodarstwa agroturystyczne

Dane kontaktowe

Miejscowość: Matcze
Ulica: Matcze 52
Województwo: lubelskie
Kod pocztowy: 22-523
Telefon: 505-150269
Strona WWW: nadbuzanska-cisza.pl
E-mail:
Dodał/a: Magdalena Poprawska

Informacje

NADBUŻAŃSKA CISZA Domy Wakacyjne
Proponujemy odpoczynek na wschodnich rubieżach Polski, nad dzikim, granicznym Bugiem. W miejscowości Matcze stworzyliśmy mikro ośrodek, w którym zagościć mogą osoby zmęczone zgiełkiem codzienności, spragnione ciszy i bliskości natury. Jest to miejsce bez barów, dyskotek, deptaków, tłocznych plaż. Jest za to wspaniała rzeka, cisza, nadbużańskie pola i łąki, dziewicze lasy, mnóstwo ptaków.
Do dyspozycji gości są trzy drewniane, wolnostojące domy: .
Domy są ogrzewane, całoroczne, komfortowe, w pełni wyposażone.

„Leonka” to stara wiejska chata, całkowicie przez nas zmodernizowana.
W dwóch izbach mogą tu zamieszkać cztery osoby. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, czteropalnikową płytą gazową, garnkami, naczyniami itp. Łazienka z natryskiem, piec kaflowy na chłodne dni i zadaszony taras dopełniają komfort pobytu w tym domu.

„Sagadynka” i "Filonka" to nowe, drewniane domy. Składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Kuchnie w pełni wyposażone, z lodówką, czteropalnikową płytą gazową, garnkami, naczyniami itp. Ogrzewanie zapewnia piec żeliwny, opalany drewnem. Przed domami zadaszone tarasy. W każdym domu może zamieszkać do sześciu osób – oprócz dwuosobowych sypialni jest rozkładana kanapa w pokoju dziennym.
Do dyspozycji gości oddajemy mały basen z podgrzewaną wodą, trawiastą plażę z łóżkami do opalania, wiatę biesiadną z murowanym grillem, małą bibliotekę książek i filmów DVD, gry towarzyskie: badminton, bule, strzałki, nordic walking - wszystko to udostępnimy Państwu nieodpłatnie.

Dzięki zaprzyjaźnionym osobom i instytucjom umożliwiamy turystkę rowerową , spływy po Bugu, wycieczkę na Ukrainę lub po Roztoczu.
www.nadbuzanska-cisza.pl
NADBUŻAŃSKA CISZA Domy Wakacyjne
Matcze 52, gmina Horodło, woj. lubelskie
tel.505-150 269

Galeria zdjęć

Obiekt Obiekt
Obiekt Obiekt
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish