Czesław Lang z nagrodą ONZ

Nagrodę przyznała Organizacja Narodów Zjednoczonych za wybitne osiągniecia kolarskie, biznesowo - sportowe i promocję kolarstwa na świecie poprzez organizację różnych wyścigów, przede wszystkim Tour de Pologne, którym Czesław Lang kieruje od ponad ćwierć wieku. "Wyścig dla pokoju" - taką nazwę nosi tegoroczny  79. Tour de Pologne UCI World Tour, którego organizatorem jest również nasz laureat nagrody ONZ.

Jak już pisaliśmy o  laureacie tej nagrody  w poprzednich wiadomościach:

" Nad organizacją Wyścigu czuwa niezmordowany Czesław Lang. Ten sam od wielu, wielu lat. Osoba ze wszech miar godna zaufania. Możemy być pewni, że całość bedzie ok ". Jego praca została doceniona przez tak szacowną organizację światową jaką jest ONZ.

Ta nagroda to duma, zaszczyt, ale i potwierdzenie tego, że praca, którą wykonuję z moim zespołem i partnerami ma sens - powiedział Czesław Lang, który otrzymał nagrodę ONZ podczas targów BikeExpo w Warszawie.

 

Panie Czesławie, serdecznie gratulujemy i życzymy następnych wielu, wielu wspaniałych imprez sportowych organizowanych przez Pana i cały Lang Team.

Artykuł dodany przez:
Zespół RuszajSie.pl
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish