Nazwa konkursu: Konkurs o Tour de Pologne

Data rozpoczęcia: 2018-08-06
Data zakonczenia: 2018-08-26

Konkurs o Tour de Pologne został rozstrzygnięty.

Oto prawidłowe odpowiedzi:

Pytanie 1,  c. Ryszard Szurkowski to wielki polski kolarz, który nigdy nie wygrał klasyfikacji generalnej Tour de Pologne.

Pytanie 2, a. Lider klasyfikacji górskiej  przemierza trasę Tour de Pologne w koszulce koloru magenta.

Sześć osob, które jako pierwsze przesłały mail z prawidłową odpowiedzią na adres: biuro@ruszajsie.pl otrzymają piękne  nagrody ufundowane przez organizatora 75. Tour de Pologne UCI World Tour.

Są to: Henryka R,. Sylwia K., Ernest,. Szczepan K,. Wojciech K,. Julian P.

Zwycięzcom gratulujemy wiedzy i szybkiego refleksu.

 

Nagrody zostaną przesłanę za pośrednictwem Poczty Polskiej na wskazane przez zwycięzców adresy.

Oto sześć zestawów  nagród:

1/ Książka "Zawodowiec" z autografem  Czesława Langa. + pałki dmuchane do dopingowania.

2/ Czapeczka z daszkiem + okulary przeciwsłoneczne.

3/.Okulary przeciwsłoneczne + saszetka

4/ Czapeczka z daszkiem + saszetka.

5/ Plecak + bidon.

6/ Plecak + bidon.

 

Pamiętajmy!

Żyjąc aktywnie, zgodnie z ideą portalu www.ruszajsie.pl, jest się zawsze wygranym. Zyskujemy sprawność fizyczną, lepsze samopoczucie i lepsze zdrowie. A więc ruszajmy się!

__________________________________________________________

 

 

 

 

Uczestnicy 75. Tour de Pologne UCI World Tour juz pokonują kolejne etapy. Kibice ogladajacy jego przebieg na żywo, czy też za pośrednictwem telewizji, mogą bez trudu odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe dotyczące wtego wyścigu. Warto poświęcić trochę czasu i chwilę refleksji tej liczacej już 90 lat sportowej imprezie. Teraz uczestniczą w TdP najlepsi kolarze z wielu krajów, a relacje telewizyjne są transmitowane na cały świat. Obecne czasy świetności Wyścig zawdzięcza Czesławowo Langowi i firmie Lang Team.

Oto dwa pytania konkursowe:

1.Który wielki polski kolarz nigdy nie wygrał klasyfikacji generalnej Tour de Pologne?        a/ Stanisław Szozda, b/Tadeusz Mytnik, c/ Ryszard Szurkowski

2. W koszulce jakiego koloru trasę Tour de Pologne przemierza lider klasyfikacji górskiej?  a/ magenta, b/ białego, c/ granatowego.  

Prawidłową odpowiedź proszę przesłać na adres: biuro@ruszajsie.pl do dnia 26 sierpnia do godz.12:00. Pierwsze sześć osób, które przyślą prawidłowe odpowiedzi, otrzyma nagrody. Nagrodami są: książka "Zawodowiec" z autografem Czesława Langa, czapka z daszkiem, plecak, okulary, bidon, saszetka,pałki dmuchane. Fundatorem nagród jest organizator 75.Tour de Pologne UCI World Tour.

Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom na ich koszt za pośrednictwem Poczty Polskiej, oczywiście po uprzednim podaniu adresu.

Adres i dane osobowe zostaną wykorzystane tylko do celów w/w konkursu i usunięte z naszej bazy zgodnie z zasadami  RODO.Zasady konkursu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish