Galerie

Zdjęcie
Data założenia: 14 grudzień 2017, 15:35:28
Opis galerii: Góry są fascynujące o każdej porze roku. Szczególnie jesienią, gdy kolory skał mieszają się z barwnymi mchami i porostami. Można też podglądać życie dzikich mieszkańców skalnej krainy. Fotografuje Aga Baran
Zdjęcie
Data założenia: 13 listopad 2017, 16:03:46
Opis galerii: W listopadowe, chłodne, sobotnie przedpołudnie (11.listopada) kolorowy tłum biegaczek i biegaczy ruszył z Przełęczy Kocierskiej na Jawornicę i Potrójną, by po 15 kilometrach dobiec na metę usytuowaną też na Kocierzu. 15 kilometrów przez górskie wertepy kryjące pod grubą warstwą bukowych liści gałęzie, kamienie i inne przeszkody. Strome podbiegi i fragmenty trasy na łeb na szyję prowadzące w dół. Ten bieg po Beskidzie Małym, który powoli staje się kultowy, zgromadził doborową stawkę. Biegacz w czerwonym to Tomasz Gawroński z Jędrzejowa - drugi na mecie. A wszystko w jesiennych beskidzkich pejzażach.
Zdjęcie
Data założenia: 22 październik 2017, 16:44:27
Opis galerii: Jeszcze chwila, jeszcze jest czas na jesienne wędrówki, póki deszcze nie zniszczą ulotnej urody jesiennych beskidzkich lasów. Jesienią miliony Japończyków chętnie ruszają w podróż nawet na drugi kraniec swego kraju, by cieszyć oczy pięknymi widokami. Biura podróży, światowe media zachęcają do odwiedzin kraju czerwonych klonowych liści. A nasze bukowe lasy i lasy mieszane jesienią czyż nie warte są podziwu?
Zdjęcie
Data założenia: 16 październik 2017, 16:05:15
Opis galerii: 15. październik okazał się świetnym terminem do biegania, a jeszcze lepszym do oglądania imprezy. A więc w najpiękniejszą - jak na razie - niedzielę jesieni wystartowali z Tauron Areny w Krakowie uczestnicy półmaratonu. Do pokonania ponad 21 km, w sporej części po bulwarach Wisły. Pierwsza szóstka biegaczy, która pojawiła się na dziesiątym kilometrze trasy, to dwóch Kenijczyków, jeden Etiopczyk, Tomasz Grycko z Władysławowa (Polska!) i dwóch mieszkańców Ukrainy. Potem długo... nic i pozostałe dziewięć tysięcy uczestników królewskiego biegu. Ta sama szóstka pojawiła się zresztą pierwsza na mecie. Fakt, że bieg był królewski potwierdzała spora ilość koronowanych głów. Z ich Królewskimi Mościami rywalizowali na trasie głosiciele przeróżnych pożytecznych, szczytnych, czy czasem zabawnych idei (hasła na koszulkach). Pojawiły się też filozoficzne pytania: "Biegnę, ale dokąd?"
Zdjęcie
Data założenia: 22 wrzesień 2017, 12:09:59
Opis galerii: W niedzielę 3. września w krakowskim biegu wzięło udział 5300 biegaczy z 693 firm. Dzięki aktywności uczestników i organizatorów biegu zgromadzono rekordową kwotę ponad 400 000 zł, która zostanie przekazana potrzebującym. Wszyscy uczestnicy tej charytatywnej sztafety biegowej mogą poczuć ogromną satysfakcję. Szósta edycja biegu wystartowała w ośmiu miastach w Polsce i w całym kraju łącznie udało się zebrać ponad 1630179,80 zł – kwota ta zostanie przeznaczona głównie na pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową. Na zdjęciach: najpierw rozgrzewka, a dalej niektórzy z tych, co biegli w Krakowie. I na koniec, na pamiątkę ... selfie ze smokiem Zdjęcia: Sonia Baran

Znaleziono 293 wyniki na 59 stronach
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish