Galerie

Zdjęcie
Data założenia: 12 czerwiec 2018, 16:39:26
Opis galerii: Bieg uliczny Kęcka Piątka ( dystans 5 kilometrów) zaczyna obrastać w piórka. Już po raz trzeci ulicami Kęt pobiegli amatorzy i amatorki biegania trasą, która posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Pogoda aż za piękna - temperatura w okolicach 30 stopni Celsjusza - utrudniała biegnącym oddychanie. A jednak wszyscy co wystartowali ukończyli Bieg. Uczestnicy z różnych stron Polski. Bardzo licznie byli reprezentowani miejscowi fascynaci biegania z grupy "Kęckie Harpagany". Na razie zwycięstwo w rodzinnym mieście wymyka się im z ... spod nóg, ale za rok kto to wie? Pierwszy na mecie z wynikiem 00:16: 38 pojawił się Maciej Lubieniecki z Krakowa. Z pań najlepsza była również krakowianka Magdalena Nabielec z wynikiem tylko o 2 minuty gorszym od panów. Biegano z satysfakcją, z rozwianym włosem, z pomocą (dopingową) rodziny), z dzieckiem w wózku, z koleżankami, przyjaciółmi a nawet z psem. Warto było przyglądać się nie tylko smukłym, opalonym i harmonijnie zbudowanym uczestnikom. Napisy na koszulkach to także hasła warte przemyślenia. Oto najlepsza - pani Magdalena z Krakowa - miała napis: ITMBW, I Ty Możesz Być Wielki!
Zdjęcie
Data założenia: 25 maj 2018, 14:06:01
Opis galerii: - Spotkamy się we wrześniu na Pikniku w Katowicach? - Ciebie Bielutka wywącham wszędzie Hau! Były psie spotkania, psie plotki i psie piękności. Było również psie Agility. Sympatyczne berneńczyki (berneński pies pasterski)"zwąchały się" na Facebooku i spotkanie w nader licznej gromadzie się odbyło. Ponadto słońce, luz, wyścigi rowerowe i wiele innych atrakcji. A wszystko to na Pikniku +4 Łapy w trakcie Maratonów Rowerowych Vienna Life Lang Team dwunastego maja na Krakowskich Błoniach. Pełna symbioza ludzi, psiej gromady i zieloności Krakowskich Błoni. Ponadto słońce, luz, wyścigi rowerowe i wiele innych atrakcji.
Zdjęcie
Data założenia: 16 maj 2018, 17:38:31
Opis galerii: Krakowskie Błonia w sobotni pogodny dzień -12 maj- były miejscem rywalizacji, zabawy i wypoczynku. Było cudnie. Maratony Rowerowe Vienna Life Lang Team to doskonały sposób na rywalizację z mocnymi - dystansy: Mini, Medio i Grand Fondo, ale i na rodzinną przejażdżkę i zabawę w Paradzie Rodzinnej. Bywały też awarie sprzętu i koleżeńska pomoc innych zawodników. Wzorcowa postawa fair play. Wszystko skończyło się dobrze, kolarz nr 1506 (ten z awarią), dojechali także niosący pomoc zawodnicy o numerach startowych: 1837 i 1507. Super goście! "A ja bardzo się cieszę widząc tysiące amatorów kolarskiej przygody w Krakowie, którzy przychodzą na maratony, startują, walczą, kibicują, tworzą atmosferę i pokazują sobie oraz wszystkim, że kolarstwo jest piękne” – mówi dyrektor Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych Czesław Lang.
Zdjęcie
Data założenia: 18 kwieceń 2018, 16:53:25
Opis galerii: Już wkrótce doliny i ogrody całe w kwiatach
Zdjęcie
Data założenia: 14 styczeń 2018, 20:09:53
Opis galerii: Na szczytach Beskidu Małego mróz wybielił wierzchołki drzew. Pod stopami zeschłe trawy a nad głową roziskrzone w słońcu gałęzie i igliwie. Grudniowe wichury poczyniły spustoszenie. Wokół widać wiatrołomy i wyrwane z korzeniami drzewa.

Znaleziono 264 wyniki na 53 stronach
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish