Galerie

Zdjęcie
Data założenia: 03 październik 2018, 13:06:23
Opis galerii: Lato się skończyło. Warto powspominać chwile, gdy ponad dwa tysiące amatorek i amatorów jazdy na rowerze ścigało się latem na trasie TdP Amatorów w Bukowinie i okolicach. Humory dopisywały. Nawet na trudnym podjeździe do mety uśmiech gościł na zawodniczych licach. Słońce, barwne stroje zarówno pan jak i panów. Niektóre dziewczyny dodatkowo "przystrojone" w bujne warkocze. Rozpiętość wieku uczestników to prawie 50 lat. Rodzinnie, z grupą przyjaciół lub solo. Oby za rok była taka pogoda i takaż pogoda duch.
Zdjęcie
Data założenia: 01 październik 2018, 15:54:25
Opis galerii: Salatin i okolice Kto kocha góry, to latem potrafi przejść najwięcej ciekawych szlaków i zdobyć nowe szczyty. Pan Jerzy Duraj żegnał tegoroczne, gorące lato w słowackich Tatrach Zachodnich. Oto jego fotografie.
Zdjęcie
Data założenia: 13 sierpień 2018, 14:14:46
Opis galerii: Na wyścig przybywają rodziny uczestników, grupy znajomych, turyści oraz całe rowerowe "plemiona" wystrojone w barwne grupowe stroje. Przy głośnym aplauzie kibiców uczestnikom przybywa sił i docierają do upragnionej w tym upale mety.
Zdjęcie
Data założenia: 12 sierpień 2018, 10:51:25
Opis galerii: Tour de Pologne Amatorów to prawdziwe święto rowerzystów. Mimo, że medialnie wyścig amatorów przegrywa z zawodowcami, to przypadkowy widz ma na co popatrzeć. Liczba uczestników to ponad 2300 osób. Nie migną przed oczami w 5 minut. Kolarskie stroje na amatorach rowerowego pozytywnego szaleństwa mienią się od kolorów, bawią zabawnymi hasłami, czasem reklamują firmę sponsora a w sporej części głoszą jakąś ideę czy mądrość życiową. Atmosfera przed startem, barwy strojów, udzielający się entuzjazm rodzinnych klubów kibica udziela się przypadkowym turystom. Jest fiesta co się zowie.
Zdjęcie
Data założenia: 07 sierpień 2018, 14:54:43
Opis galerii: Czekamy, czekamy i czekamy. Najpierw samochody wyścigu, policja i ... trójka kolarzy. Prowadził zawodnik z grupy Cofidis, za nim biało-czerwony, a zamykał trójkę chłopak z CCC Polkowice. Następnie długo, długo nic, i to "NIC" wynosiło kilka dobrych minut, dopiero pojawił się dość rozciągnięty peleton. Ciekawe co prowadząca trójka zrobi z tymi minutami przewagi. Przed nimi Salmopol, czyli spore wzniesienia.

Znaleziono 270 wyników na 54 stronach
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish