Ostatnio dodane artykuły

Czesław Lang będzie się ścigał w Bytowie
07 wrzesień 2018, 10:41
Uwielbiam jazdęna rowerze i sportową rywalizację – mówi Czesław Lang, którego będzie można spotkać w niedzielę w Bytowie. To tam odbędzie się ORLEN Wyścig Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki. A udział w tym wydarzeniu może wziąćkażdy chętny, który ch... (czytaj całość)
Tour de Pologne Amatorów już ma osiem lat
14 sierpień 2018, 14:57
Czesław Lang, a właściwie jego żona Elżbieta , odpowiadają za powstanie Tour de Pologne Amatorów. Pani Elżbieta zasugerowała, że brakuje wyścigu dla zwykłych użytkowników rowerów. I tak się zaczęło. W 2010 roku wystartował w Bukowinie Tatrzańskiej pierwszy taki wyścig pod hasł... (czytaj całość)
Michał Kwiatkowski wygrywa 75.Tour de Pologne.
09 sierpień 2018, 20:42
Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W klasyfikacji generalnej polski kolarz wyprzedził Simona Yatesa (Mitchelton-Scott) oraz Thibaut Pinaut (Groupama-FDJ). Na ostatnim etapie BUKOVINA RESORT – Bukowina Tatrzańska zwyciężył Simon Yates. 136 kilometr... (czytaj całość)
4.Sierpnia rusza 75.Tour de Pologne - Narodowy Wyścig Niepodległości
03 sierpień 2018, 11:56
RZEŹBA WŁOSKIEGO ARTYSTY NAGRODĄ SPECJALNĄ NA ZWYCIĘZCY TOUR DE POLOGNE Zwycięzca 75. Tour de Pologne UCI World Tour otrzyma wyjątkową nagrodę – rzeźbę zaprojektowaną i wykonaną przez włoskiego artystę Mirko Dematte. Mirko Dematte współpracuje z Tour de Pologne od kilku lat ... (czytaj całość)
Niech radość zawsze wygra
18 lipiec 2018, 14:46
Niech radość zawsze wygra! - nowa formuła Kinder+Sport Mini Tour de Pologne Mini Tour de Pologne to wyjątkowe wydarzenie rowerowe dla najmłodszych, które już od ponad dekady towarzyszy naszemu narodowemu wyścigowi kolarskiemu Tour de Pologne UCI WorldTour. Już 4 sierpnia w stolicy małopo... (czytaj całość)
Artykuł
Wiosenna runda rowerowych zawodów Lang Team
01 czerwiec 2018, 10:23
Kończy się wiosenna runda rowerowych wyścigów dla kolarzy amatorów organizowanych przez Lang Team. Zakończyły się już trzy edycje Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Były to edycje: w Krakowie 12 maja, w Warszawie 19 maja i 27 maja w Gdańsku. Jeszcze 16 czerwca zawody w Trąbkach Wi... (czytaj całość)
75. Tour de Pologne – Narodowy Wyścig Niepodległości oficjalnie zaprezentowany
21 maj 2018, 11:32
W przepięknej scenerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbyła się w piątkowy wieczór uroczysta prezentacja 75. Tour de Pologne UCI World Tour – Narodowego Wyścigu Niepodległości. Zebrani goście poznali trasę tegorocznego wyścigu, który rozpocznie się 4 sierpnia na Rynk... (czytaj całość)
Wielkie otwarcie Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych w Krakowie
14 maj 2018, 14:17
Dariusz Batek (CST 7R MTB Team) zwyciężył na dystansie Grand Fondo podczas inauguracyjnych zawodów Vienna Life Lang TeamMaratony Rowerowe w Krakowie. Na Błoniach rozegrano także pierwszy w tym sezonie Wyścig o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. W tym sezonie to właśnie Kraków był miejs... (czytaj całość)
Gwiazdy polskiego kolarstwa otwierająi Mobilne Muzeum TdP Kraków
29 kwieceń 2018, 14:43
RAFAŁ MAJKA I TOMASZ MARCZYŃSKI OTWIERAJĄ MOBILNE MUZEUM TOUR DE POLOGNE W KRAKOWIE Rafał Majka i Tomasz Marczyński gośćmi specjalnymi Roadshow 90 lat Tour de Pologne, który w sobotę 28 kwietnia zawitał do Krakowa naul. Zakopiańskiej 62. Rafał Majka (Bora-Hansgrohe) to b... (czytaj całość)
MOBILNE MUZEUM TOUR DE POLOGNE JUŻ OTWARTE!
18 kwieceń 2018, 15:53
MOBILNE MUZEUM TOUR DE POLOGNE JUŻ OTWARTE! Mobilne muzeum Tour de Pologne zostało uroczyście otwarte w sobotę na stadionie PGE Narodowy, podczas trwających tam targów Bike Expo. Wstęgę przecięli Dyrektor Generalny Tour de Pologne Czesław Lang, Prezes Zarządu Carrefour Polska – spo... (czytaj całość)

Znaleziono 117 wyników na 12 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish