Ostatnio dodane artykuły

Czysty sport, czysta satysfakcja i czysta woda
21 sierpień 2015, 15:43
W tych kilku słowach można najkrócej podsumować Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej anno domini 2015. Uczestnicy mają powody do dumy. Przyjechali z całej Polski w liczbie ponad 1700 osób, po to, by przejechać trasą Bukovina Terma Spa, Biały Dunajec, Ząb, Gubałówka i z p... (czytaj całość)
Tour de Pologne oglądany w ponad 90 państwach.
14 sierpień 2015, 12:43
Transmisje i relacje z 72. Tour de Pologne UCI World Tour dotarły do ponad 90 państw na całym świecie. Zagraniczne media i kolarze są zachwyceni naszym narodowym wyścigiem. To świetna impreza. Biorą w niej udział najlepsze drużyny, a tegoroczna trasa była naprawde wymagająca. Etapy, hot... (czytaj całość)
TdP świętem kibiców od Warszawy po Kraków
28 lipiec 2015, 16:02
72. Tour de Pologne – etap warszawski W niedzielę drugiego dnia sierpnia pierwszym etapem warszawskim rozpocznie się 72 Tour de Pologne. Spod Stadionu Narodowego wystartują kolarze w walce o zwycięstwo etapowe. Zawodnicy z największych grup zawodowych świata pokonają 122 km, nawracaj... (czytaj całość)
Małopolska partnerem Tour de Pologne
20 lipiec 2015, 16:26
Marek Sowa i Dyrektor Generalny Lang Team Czesław Lang podpisali 17 lipca umowę partnerską między województwem małopolskim a Tour de Pologne i Tour de Pologne Amatorów. W tym roku aż cztery etapy i ponad połowa trasy prowadzi po terenach Małopolski. Hasło, pod którym będzie rozgrywany ... (czytaj całość)
Dla młodych kolarzy obóz z mistrzem
14 lipiec 2015, 12:22
OBÓZ Z AKADEMIĄ MICHAŁA KWIATKOWSKIEGO I RAMY COLNAGO NAGRODAMI W PUCHARZE MŁODZIKÓW Weekendowy obóz sportowy z Akademią Michała Kwiatkowskiego Copernicus i ramy Colnago to główne nagrody w tegorocznym Pucharze Młodzików rozgrywanym w ramach Nutella Mini Tour de Pologne. N... (czytaj całość)
Na rowerach łączymy stolice
26 czerwiec 2015, 15:29
Po raz ósmy królewskie miasto Kraków gościć będzie Tour de Pologne. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, Dyrektor Generalny Lang Team Czesław Lang i Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal podpisali w środę 24 czerwca stosowną umowę o współpracy przy organ... (czytaj całość)
W Gdańsku Maraton dla twardzieli
16 czerwiec 2015, 12:08
MARATON DLA TWARDZIELI W GDAŃSKU Zawodnicy JBG-2 Professional MTB Team zdominowali Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku. Zaliczaną do klasyfikacji Pucharu Polski edycję wygrał Wojciech Halejak, a koledzy z jego zespołu zajęli wszystkie miejsca na podium. W rywalizacji kobiet triumfowała Magd... (czytaj całość)
Gdańsk gości Tauron Lang Team Race
09 czerwiec 2015, 12:56
Sezon kolarskich imprez Lang Team rozkręca się w zawrotnym tempie. Jeszcze nie opadł kurz po zawodach w Rzeszowie, a przed nami (14 czerwca) już kolejna edycja Tauron Lang Team Race – w Gdańsku. Jeszcze do środy trwają zapisy przez internet. Gdańsk jest bardzo mocno związany z kolar... (czytaj całość)
TAURON LANG TEAM RACE w Rzeszowie
03 czerwiec 2015, 16:15
Tauron Lang Team Race - nowa idea wyścigów szosowych dla amatorów - firmowana przez Lang Team - świetnie sie rozwija. Karol Rudnik i Agnieszka Sikora zwyciężyli na dystansie MAXI podczas edycji TAURON Lang Team Race Rzeszów – Podkarpackie. Znakomicie spisał się Czesław Lang, który ... (czytaj całość)
Za nami zlot wiosenny Bolechowice 2015
26 maj 2015, 10:00
Organizacja Walka o marzenia realizuje szereg inicjatyw dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu. Celem Grupy OPP jest pokazanie, że mimo niepełnosprawności i własnych ograniczeń można uczestniczyć w życiu społecznym i spełniać swoje plany i marzenia ! W ramach projektu ” Turystyka ... (czytaj całość)

Znaleziono 117 wyników na 12 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish