Ostatnio dodane artykuły

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe
04 lipiec 2017, 10:50
Dobra passa imprez kolarskich realizowanych przez Lang Team trwa. W Krokowej, w rodzinnych stronach Czesława Langa, odbył się kolejny wyścig w ramach turnieju Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Jak zwykle było miejsce na rywalizację rodzin z dziećmi (Parada Rodzinna), a także możliwość spraw... (czytaj całość)
SAMtrening przygotuje biegaczy do Krakow Business Run
09 czerwiec 2017, 11:52
S W czerwcu rozpoczynają się bezpłatne sesje treningowe, dedykowane przede wszystkim osobom, które planują start w szóstej edycji Kraków Business Run. Profesjonalni trenerzy ze studia SAMtrening już teraz proponują rozpocząć przygotowania do tego jedynego w swoim rodzaju charytatywnego biegu sztaf... (czytaj całość)
Triathlon Diablak 2017
29 maj 2017, 17:00
Babia Góra - niekoronowana królowa Beskidów – ma na swoim grzbiecie wzniesienie zwane właśnie Diablokiem (Diablakiem). Wchodząc na szczyt Babiej nigdy nie jesteśmy pewni jaką pogodą nas przywita. Choć w dolinach słońce i pogoda, to Diablak może smagać wiatrem, deszczem, śniegiem lub przykryć ... (czytaj całość)
Kraków Business Run 2017.Lista startowa zamknięta
19 maj 2017, 13:46
Kraków Business Run 2017 zapełnił listę startową Tylko 4 minuty i 50 sekund potrwała rejestracja uczestników do Kraków Business Run 2017. W szóstej edycji biegu wystartuje 5000 osób, które pomogą osobom niepełnosprawnym ruchowo. Poraz kolejny pobiliśmy rekord! W zeszłym roku miejsca skończyły się... (czytaj całość)
Na Mistrzostwa Swiata pojadą ...
15 maj 2017, 11:53
KADRA NA MŚ W NIEMCZECH W KOMPLECIE Dominacja zespołu JBG-2 Professional Team podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie nie uszła uwadze trenera kadry. Dwaj zawodnicy z tej drużyny – Patryk Piasecki i Adrian Brzózka będą reprezentowali Polskę w mistrzostwach świata w maratoni... (czytaj całość)
W Krakowie kwalifikacje na Mistrzostwa Swiata w maratonie
10 maj 2017, 17:51
PRZEZ KRAKÓW NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W MARATONIE Podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie spod opon kolarzy będą szły iskry, bo wyścig będzie kwalifikacją do mistrzostw świata w maratonie MTB. Powołania do reprezentacji dostaną dwie najlepsze zawodniczki i dwaj zawodnicy po w... (czytaj całość)
Kraków zaprasza na ściganie i dobrą zabawę
02 maj 2017, 12:25
KRAKÓW ZAPRASZA NA ŚCIGANIE I DOBRĄ ZABAWĘ Krakowskie Błonia to miejsce magiczne dla kolarstwa. Tu finiszować będą najlepsi specjaliści od sprintu w zawodowym peletonie podczas 74. Tour de Pologne. Tu o zwycięstwo powalczą także uczestnicy drugiej edycji Vienna Life Lang Team Maratony Rowero... (czytaj całość)
Kraków Business Run uruchamia zapisy
26 kwieceń 2017, 17:46
Kraków Business Run uruchamia zapisy 18 maja punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczną się zapisy do tegorocznej edycji charytatywnego biegu sztafetowego Kraków Business Run. Impreza odbędzie się 3 września i w tym roku pobiegnie już po raz szósty. Do startu w biegu zaproszeni są przede wszystkim pra... (czytaj całość)
VIENNA LIFE LANG TEAM MARATONY ROWEROWE
04 kwieceń 2017, 13:11
CAŁA WARSZAWA JEDZIE ROWEREM 22 KWIETNIA Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie oraz Warszawska Masa Krytyczna łączą siły i wspólnie zaczynają sezon rowerowy w stolicy. 22 kwietnia będzie wielkim rowerowym świętem, podczas którego odbędą się dwie imprezy rowerowe... (czytaj całość)
Zimaki, Marszony, czyli turystyka trochę ekstremalna
21 marzec 2017, 15:53
Ludzie kochają góry i po górach wędrowanie. Tatry, Beskidy, Pieniny, Bieszczady czy Karkonosze są wiosną, latem i jesienią celem pieszych wypraw. System oznakowanych szlaków, sieć schronisk to wędrowanie ułatwia, pozwala dotrzeć do najbardziej widokowych miejsc, zdobyć najtrudniejsze szczyty. a póź... (czytaj całość)

Znaleziono 142 wyniki na 15 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish