Ostatnio dodane artykuły

Kalendarz Skandia Maraton Lang Team na 2016 rok
14 październik 2015, 11:28
Znamy już przyszłoroczny kalendarz Skandia Maraton Lang Team. Tradycyjnie odbędzie się siedem edycji. Pierwsze zawody zostaną rozegrane w kwietniu w Warszawie, a finał w październiku w Kwidzynie. W siedmiu tegorocznych edycjach Skandia Maraton Lang Team wystartowało ponad siedem tysięcy zawodników.... (czytaj całość)
Finisz Tauron Lang Team Race 2015
31 sierpień 2015, 12:20
Tegoroczny, nowy cykl wyścigów dla kolarzy amatorów Tauron Lang Team Race - sponsorowany właśnie przez Tauron - zakończył się w niedzielę wyścigiem w Bytowie.Wcześniejsze zawody tego cyklu odbyły się w Sobótce, Rzeszowie, Gdańsku, Krokowej i zakończenie właśnie w Bytowie. Około pięciuset kolarzy w... (czytaj całość)
Czysty sport, czysta satysfakcja i czysta woda
21 sierpień 2015, 15:43
W tych kilku słowach można najkrócej podsumować Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej anno domini 2015. Uczestnicy mają powody do dumy. Przyjechali z całej Polski w liczbie ponad 1700 osób, po to, by przejechać trasą Bukovina Terma Spa, Biały Dunajec, Ząb, Gubałówka i z powrotem do Buko... (czytaj całość)
Tour de Pologne oglądany w ponad 90 państwach.
14 sierpień 2015, 12:43
Transmisje i relacje z 72. Tour de Pologne UCI World Tour dotarły do ponad 90 państw na całym świecie. Zagraniczne media i kolarze są zachwyceni naszym narodowym wyścigiem. To świetna impreza. Biorą w niej udział najlepsze drużyny, a tegoroczna trasa była naprawde wymagająca. Etapy, hotele, cała or... (czytaj całość)
TdP świętem kibiców od Warszawy po Kraków
28 lipiec 2015, 16:02
72. Tour de Pologne – etap warszawski W niedzielę drugiego dnia sierpnia pierwszym etapem warszawskim rozpocznie się 72 Tour de Pologne. Spod Stadionu Narodowego wystartują kolarze w walce o zwycięstwo etapowe. Zawodnicy z największych grup zawodowych świata pokonają 122 km, nawracając w kil... (czytaj całość)
Małopolska partnerem Tour de Pologne
20 lipiec 2015, 16:26
Marek Sowa i Dyrektor Generalny Lang Team Czesław Lang podpisali 17 lipca umowę partnerską między województwem małopolskim a Tour de Pologne i Tour de Pologne Amatorów. W tym roku aż cztery etapy i ponad połowa trasy prowadzi po terenach Małopolski. Hasło, pod którym będzie rozgrywany 72. Tour de P... (czytaj całość)
Dla młodych kolarzy obóz z mistrzem
14 lipiec 2015, 12:22
OBÓZ Z AKADEMIĄ MICHAŁA KWIATKOWSKIEGO I RAMY COLNAGO NAGRODAMI W PUCHARZE MŁODZIKÓW Weekendowy obóz sportowy z Akademią Michała Kwiatkowskiego Copernicus i ramy Colnago to główne nagrody w tegorocznym Pucharze Młodzików rozgrywanym w ramach Nutella Mini Tour de Pologne. Nutella Min... (czytaj całość)
Na rowerach łączymy stolice
26 czerwiec 2015, 15:29
Po raz ósmy królewskie miasto Kraków gościć będzie Tour de Pologne. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, Dyrektor Generalny Lang Team Czesław Lang i Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal podpisali w środę 24 czerwca stosowną umowę o współpracy przy organizacji finałow... (czytaj całość)
W Gdańsku Maraton dla twardzieli
16 czerwiec 2015, 12:08
MARATON DLA TWARDZIELI W GDAŃSKU Zawodnicy JBG-2 Professional MTB Team zdominowali Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku. Zaliczaną do klasyfikacji Pucharu Polski edycję wygrał Wojciech Halejak, a koledzy z jego zespołu zajęli wszystkie miejsca na podium. W rywalizacji kobiet triumfowała Magdalena Sa... (czytaj całość)
Gdańsk gości Tauron Lang Team Race
09 czerwiec 2015, 12:56
Sezon kolarskich imprez Lang Team rozkręca się w zawrotnym tempie. Jeszcze nie opadł kurz po zawodach w Rzeszowie, a przed nami (14 czerwca) już kolejna edycja Tauron Lang Team Race – w Gdańsku. Jeszcze do środy trwają zapisy przez internet. Gdańsk jest bardzo mocno związany z kolarstwem. W ... (czytaj całość)

Znaleziono 129 wyników na 13 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish