Ostatnio dodane artykuły

Kraków Business Run 2017.Lista startowa zamknięta
19 maj 2017, 13:46
Kraków Business Run 2017 zapełnił listę startową Tylko 4 minuty i 50 sekund potrwała rejestracja uczestników do Kraków Business Run 2017. W szóstej edycji biegu wystartuje 5000 osób, które pomogą osobom niepełnosprawnym ruchowo. Poraz kolejny pobiliśmy rekord! W zeszłym roku miejsca skończyły się... (czytaj całość)
Na Mistrzostwa Swiata pojadą ...
15 maj 2017, 11:53
KADRA NA MŚ W NIEMCZECH W KOMPLECIE Dominacja zespołu JBG-2 Professional Team podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie nie uszła uwadze trenera kadry. Dwaj zawodnicy z tej drużyny – Patryk Piasecki i Adrian Brzózka będą reprezentowali Polskę w mistrzostwach świata w maratoni... (czytaj całość)
W Krakowie kwalifikacje na Mistrzostwa Swiata w maratonie
10 maj 2017, 17:51
PRZEZ KRAKÓW NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W MARATONIE Podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie spod opon kolarzy będą szły iskry, bo wyścig będzie kwalifikacją do mistrzostw świata w maratonie MTB. Powołania do reprezentacji dostaną dwie najlepsze zawodniczki i dwaj zawodnicy po w... (czytaj całość)
Kraków zaprasza na ściganie i dobrą zabawę
02 maj 2017, 12:25
KRAKÓW ZAPRASZA NA ŚCIGANIE I DOBRĄ ZABAWĘ Krakowskie Błonia to miejsce magiczne dla kolarstwa. Tu finiszować będą najlepsi specjaliści od sprintu w zawodowym peletonie podczas 74. Tour de Pologne. Tu o zwycięstwo powalczą także uczestnicy drugiej edycji Vienna Life Lang Team Maratony Rowero... (czytaj całość)
Kraków Business Run uruchamia zapisy
26 kwieceń 2017, 17:46
Kraków Business Run uruchamia zapisy 18 maja punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczną się zapisy do tegorocznej edycji charytatywnego biegu sztafetowego Kraków Business Run. Impreza odbędzie się 3 września i w tym roku pobiegnie już po raz szósty. Do startu w biegu zaproszeni są przede wszystkim pra... (czytaj całość)
VIENNA LIFE LANG TEAM MARATONY ROWEROWE
04 kwieceń 2017, 13:11
CAŁA WARSZAWA JEDZIE ROWEREM 22 KWIETNIA Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie oraz Warszawska Masa Krytyczna łączą siły i wspólnie zaczynają sezon rowerowy w stolicy. 22 kwietnia będzie wielkim rowerowym świętem, podczas którego odbędą się dwie imprezy rowerowe... (czytaj całość)
Zimaki, Marszony, czyli turystyka trochę ekstremalna
21 marzec 2017, 15:53
Ludzie kochają góry i po górach wędrowanie. Tatry, Beskidy, Pieniny, Bieszczady czy Karkonosze są wiosną, latem i jesienią celem pieszych wypraw. System oznakowanych szlaków, sieć schronisk to wędrowanie ułatwia, pozwala dotrzeć do najbardziej widokowych miejsc, zdobyć najtrudniejsze szczyty. a póź... (czytaj całość)
Narodowy test rowerowy 2017. BIKE EXPO
10 marzec 2017, 15:29
BIKE EXPO – narodowy test rowerowy 2017. Plejada gwiazd sportu. Od Czesława Langa i Lecha Piaseckiego po Dawida Godźka i Mateusza Kusznierewicza. Wszystko to na PGE Narodowym. Jeśli jesteś kolarzem, albo chcesz zacząć jeździć na rowerze, 18 i 19 marca nie możesz ominąć stadionu PGE Narodowego... (czytaj całość)
Zdrowie ma cztery łapy
17 styczeń 2017, 15:46
Podaj łapę Warto kupić sobie karnet na siłownię, na basen, czy też zdyscyplinować się samemu i maszerować, biegać czy chodzić regularnie w góry. Warto, bo wiadomo, że ruch to zdrowie. Warto też zastanowić się nad nabyciem psa, oczywiście jeżeli ma się odpowiednie warunki lokalowe, dużo serca i spor... (czytaj całość)
Lece bo chcę!
25 sierpień 2016, 14:55
Lecę bo chcę! Odwieczne marzenie ludzi o lataniu wciąż na nowo się spełnia. Mamy samoloty, szybowce, lotnie paralotnie, spadolotnie, balony, rakiety i inne maszyny latające. Już w staroindyjskich tekstach znajdują się opisy latających statków powietrznych, zwanych rydwanami, którymi poruszali się ... (czytaj całość)

Znaleziono 129 wyników na 13 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish