Ostatnio dodane artykuły

Artykuł
Kraków, Jaworzno,Wilamowice i Katowice zwycięzcami konkursu "Najpiękniejsze Miasto 75. Tour de Pologne"
23 październik 2018, 14:40
Kraków, Jaworzno, Wilamowice i Katowice zwycięzcami konkursu na „Najpiękniejsze Miasto 75. Tour de Pologne” Tour de Pologne to więcej niż wydarzenie sportowe. Nasz narodowy wyścig to nie tylko najlepsi kolarze świata, ale także wspaniali kibice oraz zarządcy miast, którzy rozumieją spo... (czytaj całość)
Wspaniała walka na kolarskim maratonie w Katowicach
19 wrzesień 2018, 13:27
Karol Rożek (JBG-2 CRYOSPACE) i Rita Malinkiewicz (CST R7 MTB Team) zwyciężyli na dystansie Grand Fondo podczas Vienna Life Lang Team Maratonu Rowerowego w Katowicach. Maraton w Katowicach okazał się prawdziwym wyzwaniem. Kolarze pokonywali rundy w Dolinie Trzech Stawów i Lasach Murckowskich. Po o... (czytaj całość)
Czesław Lang będzie się ścigał w Bytowie
07 wrzesień 2018, 10:41
Uwielbiam jazdęna rowerze i sportową rywalizację – mówi Czesław Lang, którego będzie można spotkać w niedzielę w Bytowie. To tam odbędzie się ORLEN Wyścig Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki. A udział w tym wydarzeniu może wziąćkażdy chętny, który chciałby się zmierzyć z ... (czytaj całość)
Tour de Pologne Amatorów już ma osiem lat
14 sierpień 2018, 14:57
Czesław Lang, a właściwie jego żona Elżbieta , odpowiadają za powstanie Tour de Pologne Amatorów. Pani Elżbieta zasugerowała, że brakuje wyścigu dla zwykłych użytkowników rowerów. I tak się zaczęło. W 2010 roku wystartował w Bukowinie Tatrzańskiej pierwszy taki wyścig pod hasłem “ Walcz do ko... (czytaj całość)
Michał Kwiatkowski wygrywa 75.Tour de Pologne.
09 sierpień 2018, 20:42
Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W klasyfikacji generalnej polski kolarz wyprzedził Simona Yatesa (Mitchelton-Scott) oraz Thibaut Pinaut (Groupama-FDJ). Na ostatnim etapie BUKOVINA RESORT – Bukowina Tatrzańska zwyciężył Simon Yates. 136 kilometrów i aż ... (czytaj całość)
4.Sierpnia rusza 75.Tour de Pologne - Narodowy Wyścig Niepodległości
03 sierpień 2018, 11:56
RZEŹBA WŁOSKIEGO ARTYSTY NAGRODĄ SPECJALNĄ NA ZWYCIĘZCY TOUR DE POLOGNE Zwycięzca 75. Tour de Pologne UCI World Tour otrzyma wyjątkową nagrodę – rzeźbę zaprojektowaną i wykonaną przez włoskiego artystę Mirko Dematte. Mirko Dematte współpracuje z Tour de Pologne od kilku lat tworząc wyjątkowe... (czytaj całość)
Niech radość zawsze wygra
18 lipiec 2018, 14:46
Niech radość zawsze wygra! - nowa formuła Kinder+Sport Mini Tour de Pologne Mini Tour de Pologne to wyjątkowe wydarzenie rowerowe dla najmłodszych, które już od ponad dekady towarzyszy naszemu narodowemu wyścigowi kolarskiemu Tour de Pologne UCI WorldTour. Już 4 sierpnia w stolicy małopolski &ndas... (czytaj całość)
Artykuł
Wiosenna runda rowerowych zawodów Lang Team
01 czerwiec 2018, 10:23
Kończy się wiosenna runda rowerowych wyścigów dla kolarzy amatorów organizowanych przez Lang Team. Zakończyły się już trzy edycje Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Były to edycje: w Krakowie 12 maja, w Warszawie 19 maja i 27 maja w Gdańsku. Jeszcze 16 czerwca zawody w Trąbkach Wielkich i wak... (czytaj całość)
75. Tour de Pologne – Narodowy Wyścig Niepodległości oficjalnie zaprezentowany
21 maj 2018, 11:32
W przepięknej scenerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbyła się w piątkowy wieczór uroczysta prezentacja 75. Tour de Pologne UCI World Tour – Narodowego Wyścigu Niepodległości. Zebrani goście poznali trasę tegorocznego wyścigu, który rozpocznie się 4 sierpnia na Rynku Głównym w Kra... (czytaj całość)
Wielkie otwarcie Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych w Krakowie
14 maj 2018, 14:17
Dariusz Batek (CST 7R MTB Team) zwyciężył na dystansie Grand Fondo podczas inauguracyjnych zawodów Vienna Life Lang TeamMaratony Rowerowe w Krakowie. Na Błoniach rozegrano także pierwszy w tym sezonie Wyścig o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. W tym sezonie to właśnie Kraków był miejscem inaugur... (czytaj całość)

Znaleziono 129 wyników na 13 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish