Ostatnio dodane artykuły

Zażyj ruchu. Ruch na receptę.
19 luty 2016, 12:46
Zażyj ruchu. Ruch na receptę. Mądrości o korzyściach dla zdrowia płynących z aktywnego stylu życia fruwają nam koło uszu jak natrętne muchy. I opędzamy się przed nimi dość skutecznie. Wiadomo to z dość zatrważających statystyk. No i co z tego, że wiemy, iż trzeba się więcej ruszać? "Truje"... (czytaj całość)
Tour de Pologne imprezą roku 2015
11 styczeń 2016, 13:02
TOUR DE POLOGNE IMPREZĄ ROKU W PLEBISCYCIE PS I TVP! 72. Tour de Pologne UCI World Tour został uznany za sportową Imprezę Roku 2015 w plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej. Nasz narodowy wyścig kolarski już po raz szósty triumfował w kategorii Impreza Roku w najważniejszym sportow... (czytaj całość)
Białe szaleństwo
02 grudzień 2015, 12:46
Uwaga na białe szaleństwo. Dekalog narciarza. "Miło szaleć, kiedy czas po temu" pisał klasyk. Oczekiwany śnieg wreszcie spadł i można trochę poszaleć. Tylko czy to białe szaleństwo na śniegu jest dobrą metodą na udany urlop czy relaks? Czy jest... (czytaj całość)
Kalendarz Skandia Maraton Lang Team na 2016 rok
14 październik 2015, 11:28
Znamy już przyszłoroczny kalendarz Skandia Maraton Lang Team. Tradycyjnie odbędzie się siedem edycji. Pierwsze zawody zostaną rozegrane w kwietniu w Warszawie, a finał w październiku w Kwidzynie. W siedmiu tegorocznych edycjach Skandia Maraton Lang Team wystartowało ponad siedem tysięcy zawodników.... (czytaj całość)
Finisz Tauron Lang Team Race 2015
31 sierpień 2015, 12:20
Tegoroczny, nowy cykl wyścigów dla kolarzy amatorów Tauron Lang Team Race - sponsorowany właśnie przez Tauron - zakończył się w niedzielę wyścigiem w Bytowie.Wcześniejsze zawody tego cyklu odbyły się w Sobótce, Rzeszowie, Gdańsku, Krokowej i zakończenie właśnie w Bytowie. Około pięciuset kolarzy w... (czytaj całość)
Czysty sport, czysta satysfakcja i czysta woda
21 sierpień 2015, 15:43
W tych kilku słowach można najkrócej podsumować Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej anno domini 2015. Uczestnicy mają powody do dumy. Przyjechali z całej Polski w liczbie ponad 1700 osób, po to, by przejechać trasą Bukovina Terma Spa, Biały Dunajec, Ząb, Gubałówka i z powrotem do Buko... (czytaj całość)
Tour de Pologne oglądany w ponad 90 państwach.
14 sierpień 2015, 12:43
Transmisje i relacje z 72. Tour de Pologne UCI World Tour dotarły do ponad 90 państw na całym świecie. Zagraniczne media i kolarze są zachwyceni naszym narodowym wyścigiem. To świetna impreza. Biorą w niej udział najlepsze drużyny, a tegoroczna trasa była naprawde wymagająca. Etapy, hotele, cała or... (czytaj całość)
TdP świętem kibiców od Warszawy po Kraków
28 lipiec 2015, 16:02
72. Tour de Pologne – etap warszawski W niedzielę drugiego dnia sierpnia pierwszym etapem warszawskim rozpocznie się 72 Tour de Pologne. Spod Stadionu Narodowego wystartują kolarze w walce o zwycięstwo etapowe. Zawodnicy z największych grup zawodowych świata pokonają 122 km, nawracając w kil... (czytaj całość)
Małopolska partnerem Tour de Pologne
20 lipiec 2015, 16:26
Marek Sowa i Dyrektor Generalny Lang Team Czesław Lang podpisali 17 lipca umowę partnerską między województwem małopolskim a Tour de Pologne i Tour de Pologne Amatorów. W tym roku aż cztery etapy i ponad połowa trasy prowadzi po terenach Małopolski. Hasło, pod którym będzie rozgrywany 72. Tour de P... (czytaj całość)
Dla młodych kolarzy obóz z mistrzem
14 lipiec 2015, 12:22
OBÓZ Z AKADEMIĄ MICHAŁA KWIATKOWSKIEGO I RAMY COLNAGO NAGRODAMI W PUCHARZE MŁODZIKÓW Weekendowy obóz sportowy z Akademią Michała Kwiatkowskiego Copernicus i ramy Colnago to główne nagrody w tegorocznym Pucharze Młodzików rozgrywanym w ramach Nutella Mini Tour de Pologne. Nutella Min... (czytaj całość)

Znaleziono 142 wyniki na 15 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish