Ostatnio dodane artykuły

Krakowska edycja Skandia Maraton Lang Team za nami!
20 maj 2013, 09:58
Piękna pogoda, wymagająca trasa i wyjątkowy krakowski krajobraz - czyli rowerowe szaleństwo pod Wawelem. Ponad 1600 zawodników stawiło się na krakowskich Błoniach, by wystartować w zawodach Skandia Maraton Lang Team. Za nami drugi wyścig tegorocznego cyklu, wyścig rozegrany w atmosferze ... (czytaj całość)
1. Wyszehradzki Rajd Kolarski
08 maj 2013, 13:20
Co najmniej 17,5 h ciężkiej walki na 533 km trasy w czterech krajach, 300 kolarzy – amatorów. Start – Budapeszt, Węgry, meta – Kraków, Polska. Po drodze górskie podjazdy na Słowacji, zjazdy w Czechach. 17. maja w stolicy Węgier wystartuje 1. Wyszechradzki Rajd Kolarski, z... (czytaj całość)
SKANDIA MARATON LANG TEAM 2013
16 kwieceń 2013, 10:22
Za nami wielki finał w Kwidzynie Ponad 1100 kolarzy wystartowało w finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team. 28 września Kwidzyn zmienił się w kolarską stolicę Polski. Sześć miejscowości, cztery dystanse, emocjonująca rywalizacja zawodowców i amatorów oraz cenne nagrody z Jeepem C... (czytaj całość)
Chodzić każdy może
09 kwieceń 2013, 12:34
Ponad 200 osób wystartowało w I Ogólnopolskim Biegu Nordic Walking na Stadionie Śląskim. Zawodnicy mieli do wyboru trasy o długości 5, 10 i 15 km. Przed wyruszeniem na trasę wszyscy uczestnicy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce przeprowadzonej przez Szymona Słomę – instruktora ... (czytaj całość)
Wesołych i Ruchliwych Świąt!
29 marzec 2013, 13:17
W Święta wskazany jest ruch. Proponujemy więc kilka rozweselających dyscyplin sportowych. Stosowny na Wielkanoc będzie wyścig z jajkiem na łyżce, może być to bieg z pisanką. Łyżkę trzymać należy w rękach lub - wersja trudniejsza - w zębach. Z biegów słynne są angielskie biegi z... (czytaj całość)
Drogi do szcześcia wg Karty Szczęśliwej Planety
20 marzec 2013, 17:29
Nasz wybitny pisarz Stanisław Lem, prowadząc w latach 70-tych wykłady na Uniwersytecie Jagiellońskim, porównywał poczucie dobrobytu mieszkańca ówczesnej Polski (czasy realnego socjalizmu),z odczuciem szczęścia obywateli USA. W naszym kraju szczytem dostępnego wówczas luksusu było posia... (czytaj całość)
Dawcom w Darze
23 styczeń 2013, 15:27
Świat się zmienia. W wielkim skupisku miejskim łatwiej można zniknąć niż w ciemnym lesie. Anonimowość, częsty brak znajomości sąsiadów z jednej klatki w bloku. O nieszczęściu w pobliżu informuje nas dopiero sygnał karetki. Wielu zamyka się w swoim świecie i nie zwraca uwagi na lu... (czytaj całość)
IX Karpacki Finał WOŚP na górskich szlakach.
10 styczeń 2013, 10:02
Nie masz planów na najbliższy weekend 12/13 stycznia? Lubisz ruch i aktywny styl życia? Kochasz góry? Wybierz się więc pieszo z kijami NW lub bez, albo z nartami w kierunku jednego z niżej wymienionych schronisk górskich, a czeka cię wspaniała wycieczka, niezapomniana atmosfera i piękne ... (czytaj całość)
Ruszaj się więcej, bo ruch to zdrowie
02 listopad 2012, 14:40
To, wydawałoby się, trywialne powiedzenie zawarte w tytule, wcale nie jest przyjmowane do świadomości przez większość naszego społeczeństwa. Gdzieś w pamieci pojawiają się nam ślady informacji, że np. kontuzje kręgosłupa biorą się ze słabości mięśni okołokręgowych ( mięśni... (czytaj całość)
Mama sportowiec
30 sierpień 2012, 12:13
Mama jest najważniejszą osobą w naszym życiu, to ona dba o nas i traktuje zawsze jak swoje ukochane, małe dzieci, nawet jeżeli sami już je mamy.Mamy zajmują się domem, troszczą o swoich mężczyzn, ale również pracują na różnego rodzaju stanowiskach. Dlaczego Mamy nie mo... (czytaj całość)

Znaleziono 110 wyników na 11 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish