Ostatnio dodane artykuły

Na rowerach łączymy stolice
26 czerwiec 2015, 15:29
Po raz ósmy królewskie miasto Kraków gościć będzie Tour de Pologne. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, Dyrektor Generalny Lang Team Czesław Lang i Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal podpisali w środę 24 czerwca stosowną umowę o współpracy przy organizacji finałow... (czytaj całość)
W Gdańsku Maraton dla twardzieli
16 czerwiec 2015, 12:08
MARATON DLA TWARDZIELI W GDAŃSKU Zawodnicy JBG-2 Professional MTB Team zdominowali Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku. Zaliczaną do klasyfikacji Pucharu Polski edycję wygrał Wojciech Halejak, a koledzy z jego zespołu zajęli wszystkie miejsca na podium. W rywalizacji kobiet triumfowała Magdalena Sa... (czytaj całość)
Gdańsk gości Tauron Lang Team Race
09 czerwiec 2015, 12:56
Sezon kolarskich imprez Lang Team rozkręca się w zawrotnym tempie. Jeszcze nie opadł kurz po zawodach w Rzeszowie, a przed nami (14 czerwca) już kolejna edycja Tauron Lang Team Race – w Gdańsku. Jeszcze do środy trwają zapisy przez internet. Gdańsk jest bardzo mocno związany z kolarstwem. W ... (czytaj całość)
TAURON LANG TEAM RACE w Rzeszowie
03 czerwiec 2015, 16:15
Tauron Lang Team Race - nowa idea wyścigów szosowych dla amatorów - firmowana przez Lang Team - świetnie sie rozwija. Karol Rudnik i Agnieszka Sikora zwyciężyli na dystansie MAXI podczas edycji TAURON Lang Team Race Rzeszów – Podkarpackie. Znakomicie spisał się Czesław Lang, który pewnie wygr... (czytaj całość)
Za nami zlot wiosenny Bolechowice 2015
26 maj 2015, 10:00
Organizacja Walka o marzenia realizuje szereg inicjatyw dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu. Celem Grupy OPP jest pokazanie, że mimo niepełnosprawności i własnych ograniczeń można uczestniczyć w życiu społecznym i spełniać swoje plany i marzenia ! W ramach projektu ” Turystyka bez barier cz... (czytaj całość)
Skandia Maraton Lang Team w Krakowie
11 maj 2015, 17:57
Już szesnastego maja odbędzie się druga w tym roku edycja Skandia Maraton Lang Team. Wszystkich miłośników rowerów zapraszamy tego dnia na Błonia Krakowskie. Skandia Maraton Lang Team już od dziewięciu lat zachęca do jazdy na rowerze i zaprasza do zabawy oraz rywalizacji miłośników dwóch kółek &nda... (czytaj całość)
Prezentacja Skandia Maraton Lang Team 2015
22 kwieceń 2015, 14:53
PREZENTACJA SKANDIA MARATON LANG TEAM 2015 25 kwietnia w warszawskim Wilanowie odbędzie się pierwsza edycja Skandia Maraton Lang Team 2015. Jeden z najpopularniejszych maratonów rowerowych odwiedzi w tym sezonie siedem miejscowości w całej Polsce. Dziś w Warszawie odbyła się prezentacja Skandia Ma... (czytaj całość)
Biegnąc ćwiczysz ciało i charakter
23 marzec 2015, 16:31
W marcową niedzielę uczestnicy XII. Półmaratonu Marzanny i biegu na 10 kilometrów, opletli kolorowym wiankiem brzegi Wisły między Wawelem a kładką Bernatka. Nie przestraszyli się chłodu, krakowskiego smogu, ani nawet ... wawelskiego smoka. Najbardziej widoczni i bardzo liczni byli ...biegacze nocn... (czytaj całość)
Uwaga na białe szaleństwo. Dekalog narciarza.
06 luty 2015, 08:53
"Miło szaleć, kiedy czas po temu" pisał klasyk. Oczekiwany śnieg wreszcie spadł i można trochę poszaleć. Tylko czy to białe szaleństwo na śniegu jest dobrą metodą na udany urlop czy relaks? Czy jest dobre dla wszystkich użytkowników narciarskich tras zjazdowych? ... (czytaj całość)
Narciarstwo przełajowe
19 grudzień 2014, 11:35
Narciarstwo przełajowe czyli backountry Dla narciarzy ceniących bliski kontakt z naturą, chcących podziwiać przepiękne zimowe krajobrazy górskie z dala od zgiełku i tłumów kłębiących się na zatłoczonych stokach narciarskich, proponujemy wycieczki na nartach typu backcountry. Narciarstwo backcountr... (czytaj całość)

Znaleziono 142 wyniki na 15 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish