Ostatnio dodane artykuły

Chodzić każdy może
09 kwieceń 2013, 12:34
Ponad 200 osób wystartowało w I Ogólnopolskim Biegu Nordic Walking na Stadionie Śląskim. Zawodnicy mieli do wyboru trasy o długości 5, 10 i 15 km. Przed wyruszeniem na trasę wszyscy uczestnicy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce przeprowadzonej przez Szymona Słomę – instruktora ... (czytaj całość)
Wesołych i Ruchliwych Świąt!
29 marzec 2013, 13:17
W Święta wskazany jest ruch. Proponujemy więc kilka rozweselających dyscyplin sportowych. Stosowny na Wielkanoc będzie wyścig z jajkiem na łyżce, może być to bieg z pisanką. Łyżkę trzymać należy w rękach lub - wersja trudniejsza - w zębach. Z biegów słynne są angielskie biegi z... (czytaj całość)
Drogi do szcześcia wg Karty Szczęśliwej Planety
20 marzec 2013, 17:29
Nasz wybitny pisarz Stanisław Lem, prowadząc w latach 70-tych wykłady na Uniwersytecie Jagiellońskim, porównywał poczucie dobrobytu mieszkańca ówczesnej Polski (czasy realnego socjalizmu),z odczuciem szczęścia obywateli USA. W naszym kraju szczytem dostępnego wówczas luksusu było posia... (czytaj całość)
Dawcom w Darze
23 styczeń 2013, 15:27
Świat się zmienia. W wielkim skupisku miejskim łatwiej można zniknąć niż w ciemnym lesie. Anonimowość, częsty brak znajomości sąsiadów z jednej klatki w bloku. O nieszczęściu w pobliżu informuje nas dopiero sygnał karetki. Wielu zamyka się w swoim świecie i nie zwraca uwagi na lu... (czytaj całość)
IX Karpacki Finał WOŚP na górskich szlakach.
10 styczeń 2013, 10:02
Nie masz planów na najbliższy weekend 12/13 stycznia? Lubisz ruch i aktywny styl życia? Kochasz góry? Wybierz się więc pieszo z kijami NW lub bez, albo z nartami w kierunku jednego z niżej wymienionych schronisk górskich, a czeka cię wspaniała wycieczka, niezapomniana atmosfera i piękne ... (czytaj całość)
Ruszaj się więcej, bo ruch to zdrowie
02 listopad 2012, 14:40
To, wydawałoby się, trywialne powiedzenie zawarte w tytule, wcale nie jest przyjmowane do świadomości przez większość naszego społeczeństwa. Gdzieś w pamieci pojawiają się nam ślady informacji, że np. kontuzje kręgosłupa biorą się ze słabości mięśni okołokręgowych ( mięśni... (czytaj całość)
Mama sportowiec
30 sierpień 2012, 12:13
Mama jest najważniejszą osobą w naszym życiu, to ona dba o nas i traktuje zawsze jak swoje ukochane, małe dzieci, nawet jeżeli sami już je mamy.Mamy zajmują się domem, troszczą o swoich mężczyzn, ale również pracują na różnego rodzaju stanowiskach. Dlaczego Mamy nie mo... (czytaj całość)
70.Tour de Pologne UCI World Tour .
03 lipiec 2012, 11:18
Uroczysta Gala 70. Tour de Pologne UCI World Tour W niedzielę, 24 marca, na torze kolarskim BGŻ Arena w Pruszkowie odbyła się uroczysta Gala poświęcona jubileuszowemu 70. Tour de Pologne UCI World Tour. W ten niedzielny wieczór Barbara Pedrotti i Maciej Kurzajewski nie tylko przedstawili tra... (czytaj całość)
KONKURSY: Rowerowa trasa ze smokiem. Młodzi na rowerach.
16 czerwiec 2012, 09:32
Ogłaszamy uroczyście wyniki naszego Konkursu na "Trasę rowerową ze smokiem". Oto zwycięskie trasy: I - miejsce: "Rowerem pod Kasprowy",http://ruszajsie.pl/objects/view/64762123/ Nagroda: smok + koszulka + plecak Giant II - miejsce: "Rowerem na Śnieżkę",htt... (czytaj całość)
Ruszajmy na pomoc Somalii.
28 maj 2012, 11:55
"W rogu Afryki (Kenia, Etiopia, Somalia, Dzibuti) panuje największa od 20 lat klęska głodu, setki tysięcy dzieci cierpią z powodu niedożywienia i potrzebują natychmiastowej pomocy by przeżyć. UNICEF jest na miejscu i od pierwszych dni prowadzi akcję pomocy humanitarnej. Pomoc z Pols... (czytaj całość)

Znaleziono 117 wyników na 12 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish