Ostatnio dodane artykuły

Mama sportowiec
30 sierpień 2012, 12:13
Mama jest najważniejszą osobą w naszym życiu, to ona dba o nas i traktuje zawsze jak swoje ukochane, małe dzieci, nawet jeżeli sami już je mamy.Mamy zajmują się domem, troszczą o swoich mężczyzn, ale również pracują na różnego rodzaju stanowiskach. Dlaczego Mamy nie mo... (czytaj całość)
70.Tour de Pologne UCI World Tour .
03 lipiec 2012, 11:18
Uroczysta Gala 70. Tour de Pologne UCI World Tour W niedzielę, 24 marca, na torze kolarskim BGŻ Arena w Pruszkowie odbyła się uroczysta Gala poświęcona jubileuszowemu 70. Tour de Pologne UCI World Tour. W ten niedzielny wieczór Barbara Pedrotti i Maciej Kurzajewski nie tylko przedstawili tra... (czytaj całość)
KONKURSY: Rowerowa trasa ze smokiem. Młodzi na rowerach.
16 czerwiec 2012, 09:32
Ogłaszamy uroczyście wyniki naszego Konkursu na "Trasę rowerową ze smokiem". Oto zwycięskie trasy: I - miejsce: "Rowerem pod Kasprowy",http://ruszajsie.pl/objects/view/64762123/ Nagroda: smok + koszulka + plecak Giant II - miejsce: "Rowerem na Śnieżkę",htt... (czytaj całość)
Ruszajmy na pomoc Somalii.
28 maj 2012, 11:55
"W rogu Afryki (Kenia, Etiopia, Somalia, Dzibuti) panuje największa od 20 lat klęska głodu, setki tysięcy dzieci cierpią z powodu niedożywienia i potrzebują natychmiastowej pomocy by przeżyć. UNICEF jest na miejscu i od pierwszych dni prowadzi akcję pomocy humanitarnej. Pomoc z Pols... (czytaj całość)
SKANDIA MARATON LANG TEAM 2013
19 kwieceń 2012, 17:37
Skandia Maraton Lang Team 2013 Czesław Lang i Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. już po raz siódmy mają zaszczyt zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w Skandia Maraton Lang Team. W sezonie 2013 we wstępnym kalendarzu znalazło się siedem imprez, w tym kilka nowyc... (czytaj całość)
Poszukując harmonii duszy
13 kwieceń 2012, 16:48
Poszukując harmonii duszy Każdy z nas pragnie żyć w harmonii i w zgodzie z własnym sobą, jednak często współczesny wyścig szczurów zaburza tę harmonię. W pracy managerowie, kierownicy, brygadziści przy naciskach właścicieli, wymagają od nas coraz to większego zaangażowania, któ... (czytaj całość)
Sport również dla diabetyków
01 marzec 2012, 11:05
Trochę z definicji na podstawie materiałów naukowych. Cukrzyca – grupa chorób metabolicznych charakteryzująca się hiperglikemią (podwyższonym poziomem cukru we krwi) wynikającą z defektu produkcji lub działania insuliny wydzielanej przez komórki beta trzustki. Przewlekła hipergl... (czytaj całość)
"Zauważ mnie. Chodzi o zdrowie".
12 styczeń 2012, 12:01
Trwają przygotowania do Akcji "Zauważ mnie 2012" . Coraz bardziej popularny dzień 14 lutego, to nie tylko święto zakochanych, ale także Światowy Dzień Chorych na Padaczkę. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że święty Walenty to patron ciężkich chorób, zwłaszcza umysł... (czytaj całość)
Wigilijny ruch w kuchni.
16 grudzień 2011, 13:17
Wigilia z czasów cesarza Franciszka Józefa. Wigilię naszą, domową po prostu kocham. Schabowy z kapustą też jest ok, ale to inna bajka. Dziś parę słów o wigilijnym stole, który zapamiętałam z domu babci w Beskidzie Małym. Wspomnieć trzeba, że babcia urodziła się jeszcze w XIX wie... (czytaj całość)
Ruszaj w góry z piosenką PIOSTUR-u.
21 listopad 2011, 15:09
Nagrody 33.Piosturu. Tegoroczne jury Przeglądu, spośród dwudziestu siedmiu solistek, solistów i zespołów wyłoniło ciekawe osobowości wokalne,które mają szansę zabłysnąć w przyszłości na naszych scenach; I tak: III - cią Nagrodę zdobyła Mariola Konieczna z Bytomia, II - gą Nagro... (czytaj całość)

Znaleziono 111 wyników na 12 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish