Ostatnio dodane artykuły

W Krakowie kwalifikacje na Mistrzostwa Swiata w maratonie
10 maj 2017, 17:51
PRZEZ KRAKÓW NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W MARATONIE Podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie spod opon kolarzy będą szły iskry, bo wyścig będzie kwalifikacją do mistrzostw świata w maratonie MTB. Powołania do reprezentacji dostaną dwie najlepsze zawodniczki i dwaj zawo... (czytaj całość)
Kraków zaprasza na ściganie i dobrą zabawę
02 maj 2017, 12:25
KRAKÓW ZAPRASZA NA ŚCIGANIE I DOBRĄ ZABAWĘ Krakowskie Błonia to miejsce magiczne dla kolarstwa. Tu finiszować będą najlepsi specjaliści od sprintu w zawodowym peletonie podczas 74. Tour de Pologne. Tu o zwycięstwo powalczą także uczestnicy drugiej edycji Vienna Life Lang Team Mara... (czytaj całość)
Kraków Business Run uruchamia zapisy
26 kwieceń 2017, 17:46
Kraków Business Run uruchamia zapisy 18 maja punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczną się zapisy do tegorocznej edycji charytatywnego biegu sztafetowego Kraków Business Run. Impreza odbędzie się 3 września i w tym roku pobiegnie już po raz szósty. Do startu w biegu zaproszeni są przede wsz... (czytaj całość)
VIENNA LIFE LANG TEAM MARATONY ROWEROWE
04 kwieceń 2017, 13:11
CAŁA WARSZAWA JEDZIE ROWEREM 22 KWIETNIA Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie oraz Warszawska Masa Krytyczna łączą siły i wspólnie zaczynają sezon rowerowy w stolicy. 22 kwietnia będzie wielkim rowerowym świętem, podczas którego odbędą się dwie ... (czytaj całość)
Zimaki, Marszony, czyli turystyka trochę ekstremalna
21 marzec 2017, 15:53
Ludzie kochają góry i po górach wędrowanie. Tatry, Beskidy, Pieniny, Bieszczady czy Karkonosze są wiosną, latem i jesienią celem pieszych wypraw. System oznakowanych szlaków, sieć schronisk to wędrowanie ułatwia, pozwala dotrzeć do najbardziej widokowych miejsc, zdobyć najtrudniejsze s... (czytaj całość)
Narodowy test rowerowy 2017. BIKE EXPO
10 marzec 2017, 15:29
BIKE EXPO – narodowy test rowerowy 2017. Plejada gwiazd sportu. Od Czesława Langa i Lecha Piaseckiego po Dawida Godźka i Mateusza Kusznierewicza. Wszystko to na PGE Narodowym. Jeśli jesteś kolarzem, albo chcesz zacząć jeździć na rowerze, 18 i 19 marca nie możesz ominąć stadionu PGE... (czytaj całość)
Zdrowie ma cztery łapy
17 styczeń 2017, 15:46
Podaj łapę Warto kupić sobie karnet na siłownię, na basen, czy też zdyscyplinować się samemu i maszerować, biegać czy chodzić regularnie w góry. Warto, bo wiadomo, że ruch to zdrowie. Warto też zastanowić się nad nabyciem psa, oczywiście jeżeli ma się odpowiednie warunki lokalowe... (czytaj całość)
Lece bo chcę!
25 sierpień 2016, 14:55
Lecę bo chcę! Odwieczne marzenie ludzi o lataniu wciąż na nowo się spełnia. Mamy samoloty, szybowce, lotnie paralotnie, spadolotnie, balony, rakiety i inne maszyny latające. Już w staroindyjskich tekstach znajdują się opisy latających statków powietrznych, zwanych rydwanami, którymi p... (czytaj całość)
Czesław Lang wystartuje w Onko Tour
28 lipiec 2016, 10:20
Dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang weźmie udział w pierwszych etapach wyjątkowej wyprawy rowerowej ONKO TOUR 2016. Przebiega ona częścią popularnego szlaku Green Velo i jest inicjatywą fundacji Pokonaj Raka. ONKO TOUR 2016 to kolejny projekt fundacji Pokonaj Raka, który poprz... (czytaj całość)
Bukowina Tatrzańska tegoroczną stolicą kolarstwa w Polsce
13 lipiec 2016, 14:52
Już za tydzień, w niedziele 17 lipca 2016, z Resortu BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej, wystartuje Królewski 6 Etap największego wydarzenia kolarskiego w Polsce - Tour de Pologne UCI World Tour. Tego samego dnia będzie można obejrzeć zmagania Tour de Pologne Amatorów, a 19 - 20 lipca pier... (czytaj całość)

Znaleziono 117 wyników na 12 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish