Ostatnio dodane artykuły

Gwiazdy polskiego kolarstwa otwierająi Mobilne Muzeum TdP Kraków
29 kwieceń 2018, 14:43
RAFAŁ MAJKA I TOMASZ MARCZYŃSKI OTWIERAJĄ MOBILNE MUZEUM TOUR DE POLOGNE W KRAKOWIE Rafał Majka i Tomasz Marczyński gośćmi specjalnymi Roadshow 90 lat Tour de Pologne, który w sobotę 28 kwietnia zawitał do Krakowa naul. Zakopiańskiej 62. Rafał Majka (Bora-Hansgrohe) to brązowy medal... (czytaj całość)
MOBILNE MUZEUM TOUR DE POLOGNE JUŻ OTWARTE!
18 kwieceń 2018, 15:53
MOBILNE MUZEUM TOUR DE POLOGNE JUŻ OTWARTE! Mobilne muzeum Tour de Pologne zostało uroczyście otwarte w sobotę na stadionie PGE Narodowy, podczas trwających tam targów Bike Expo. Wstęgę przecięli Dyrektor Generalny Tour de Pologne Czesław Lang, Prezes Zarządu Carrefour Polska – sponsora proje... (czytaj całość)
V. Jesienny Bieg Potrójnej
14 listopad 2017, 14:59
Sobota, 11. listopada, godzina 10:30.Ostatnia chwila przed startem w V. Jesiennym Biegu Potrójnej. Chłodno, ale bez deszczu. Nastroje wśród biegaczy super. Koncentracja przed startem i ... ruszają by zaraz zniknąć na szlakach Beskidu Małego. 15 kilometrów raz ostro w górę, to znów stromo w dół po ... (czytaj całość)
Dokąd biegniemy?
06 październik 2017, 15:45
Obserwując młodych ludzi można zauważyć, że rodzi się nowa moda, właściwie nowa kultura czy wręcz kult biegania. Na ulicach, w parkach, na ścieżkach leśnych coraz częściej widuje się biegających. Kolorowy - odpowiedni do biegania - strój sprawia, że łatwo ich zauważyć. Podziw może budzi harmonijna ... (czytaj całość)
Wielki finał Maratonów MTB w Kwidzynie
12 wrzesień 2017, 12:53
KOZAK I SADOWSKA NAJSZYBSI W FINAŁOWYM MARATONIE W KWIDZYNIE Słoneczna pogoda, wspaniała atmosfera i kolarskie emocje – tak w skrócie można podsumować finałową edycję Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych w Kwidzynie. Na dystansie Grand Fondo triumfowali Mariusz Kozak (JBG-2 Professional... (czytaj całość)
Polska na rowerach
25 lipiec 2017, 15:28
74. Tour de Pologne. Wielkie święto kolarskie, polskie, nasze i światowe zarazem. Już od 1928 roku w Polsce zaczęły się wyścigi, które z niewielkimi przerwami /wojna i inne przeszkody/ rozgrywane są do dziś. Pierwszy tego typu wyścig nosił nazwę: Wyścig Dookoła Polski. Po wojnie, od 1948 roku, rozg... (czytaj całość)
Krakow business Run 2017 - nowa trasa
18 lipiec 2017, 10:56
Kraków Business Run – nowa trasa, nowy rekord Już 3 września Kraków Business Run wystartuje, by pomóc stanąć na nogi osobom po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową. Organizatorzy właśnie poinformowali o zmianie dotychczasowej trasy oraz o planowanym przyjęciu dodatkowych drużyn na list... (czytaj całość)
Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe
04 lipiec 2017, 10:50
Dobra passa imprez kolarskich realizowanych przez Lang Team trwa. W Krokowej, w rodzinnych stronach Czesława Langa, odbył się kolejny wyścig w ramach turnieju Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Jak zwykle było miejsce na rywalizację rodzin z dziećmi (Parada Rodzinna), a także możliwość spraw... (czytaj całość)
SAMtrening przygotuje biegaczy do Krakow Business Run
09 czerwiec 2017, 11:52
S W czerwcu rozpoczynają się bezpłatne sesje treningowe, dedykowane przede wszystkim osobom, które planują start w szóstej edycji Kraków Business Run. Profesjonalni trenerzy ze studia SAMtrening już teraz proponują rozpocząć przygotowania do tego jedynego w swoim rodzaju charytatywnego biegu sztaf... (czytaj całość)
Triathlon Diablak 2017
29 maj 2017, 17:00
Babia Góra - niekoronowana królowa Beskidów – ma na swoim grzbiecie wzniesienie zwane właśnie Diablokiem (Diablakiem). Wchodząc na szczyt Babiej nigdy nie jesteśmy pewni jaką pogodą nas przywita. Choć w dolinach słońce i pogoda, to Diablak może smagać wiatrem, deszczem, śniegiem lub przykryć ... (czytaj całość)

Znaleziono 129 wyników na 13 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish