Ostatnio dodane artykuły

Artykuł
Wyścig po Zdrowie
11 kwieceń 2019, 16:37
Organizatorzy tegorocznego, 26.Tour de Pologne, zainicjowali w pierwszy weekend kwietnia nowy projekt sportowy dostępny dla wszystkich. Jest to „Wyścig po Zdrowie”- cyklu rodzinnych pikników organizowanych przez Promokraft, Lang Team i Czesława Langa. W ramach prowadzonej akcji od wios... (czytaj całość)
Kalendarz imprez amatorskich Lang Team w 2019 roku
11 marzec 2019, 15:58
Przygotowaliśmy kompleksową propozycję dla wszystkich fanów kolarstwa – mówi Czesław Lang o kalendarzu imprez amatorskich, który firma Lang Team zorganizuje w 2019 roku. Przed nami cykl Maratonów Rowerowych Lang Team oraz wyścigów szosowych dla amatorów. – Od lat staramy się zapewnić mo... (czytaj całość)
Turystyka trochę ekstremalna
24 grudzień 2018, 10:50
Ludzie kochają góry i po górach wędrowanie. Tatry, Beskidy, Pieniny, Bieszczady czy Karkonosze są wiosną, latem i jesienią celem pieszych wypraw. System oznakowanych szlaków, sieć schronisk to wędrowanie ułatwia, pozwala dotrzeć do najbardziej widokowych miejsc, zdobyć najtrudniejsze szczyty. a p... (czytaj całość)
Artykuł
Kraków, Jaworzno,Wilamowice i Katowice zwycięzcami konkursu "Najpiękniejsze Miasto 75. Tour de Pologne"
23 październik 2018, 14:40
Kraków, Jaworzno, Wilamowice i Katowice zwycięzcami konkursu na „Najpiękniejsze Miasto 75. Tour de Pologne” Tour de Pologne to więcej niż wydarzenie sportowe. Nasz narodowy wyścig to nie tylko najlepsi kolarze świata, ale także wspaniali kibice oraz zarządcy miast, którzy rozumieją spo... (czytaj całość)
Wspaniała walka na kolarskim maratonie w Katowicach
19 wrzesień 2018, 13:27
Karol Rożek (JBG-2 CRYOSPACE) i Rita Malinkiewicz (CST R7 MTB Team) zwyciężyli na dystansie Grand Fondo podczas Vienna Life Lang Team Maratonu Rowerowego w Katowicach. Maraton w Katowicach okazał się prawdziwym wyzwaniem. Kolarze pokonywali rundy w Dolinie Trzech Stawów i Lasach Murckowskich. Po o... (czytaj całość)
Czesław Lang będzie się ścigał w Bytowie
07 wrzesień 2018, 10:41
Uwielbiam jazdęna rowerze i sportową rywalizację – mówi Czesław Lang, którego będzie można spotkać w niedzielę w Bytowie. To tam odbędzie się ORLEN Wyścig Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki. A udział w tym wydarzeniu może wziąćkażdy chętny, który chciałby się zmierzyć z ... (czytaj całość)
Tour de Pologne Amatorów już ma osiem lat
14 sierpień 2018, 14:57
Czesław Lang, a właściwie jego żona Elżbieta , odpowiadają za powstanie Tour de Pologne Amatorów. Pani Elżbieta zasugerowała, że brakuje wyścigu dla zwykłych użytkowników rowerów. I tak się zaczęło. W 2010 roku wystartował w Bukowinie Tatrzańskiej pierwszy taki wyścig pod hasłem “ Walcz do ko... (czytaj całość)
Michał Kwiatkowski wygrywa 75.Tour de Pologne.
09 sierpień 2018, 20:42
Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W klasyfikacji generalnej polski kolarz wyprzedził Simona Yatesa (Mitchelton-Scott) oraz Thibaut Pinaut (Groupama-FDJ). Na ostatnim etapie BUKOVINA RESORT – Bukowina Tatrzańska zwyciężył Simon Yates. 136 kilometrów i aż ... (czytaj całość)
4.Sierpnia rusza 75.Tour de Pologne - Narodowy Wyścig Niepodległości
03 sierpień 2018, 11:56
RZEŹBA WŁOSKIEGO ARTYSTY NAGRODĄ SPECJALNĄ NA ZWYCIĘZCY TOUR DE POLOGNE Zwycięzca 75. Tour de Pologne UCI World Tour otrzyma wyjątkową nagrodę – rzeźbę zaprojektowaną i wykonaną przez włoskiego artystę Mirko Dematte. Mirko Dematte współpracuje z Tour de Pologne od kilku lat tworząc wyjątkowe... (czytaj całość)
Niech radość zawsze wygra
18 lipiec 2018, 14:46
Niech radość zawsze wygra! - nowa formuła Kinder+Sport Mini Tour de Pologne Mini Tour de Pologne to wyjątkowe wydarzenie rowerowe dla najmłodszych, które już od ponad dekady towarzyszy naszemu narodowemu wyścigowi kolarskiemu Tour de Pologne UCI WorldTour. Już 4 sierpnia w stolicy małopolski &ndas... (czytaj całość)

Znaleziono 142 wyniki na 15 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish