Ostatnio dodane artykuły

IV Regaty Grupy PSB
31 sierpień 2011, 13:38
We wrześniu polskie wilki morskie znów opanują Adriatyk. Marina Kremik na Chorwacji w pierwszą sobotę września będzie miejscem startu IV Regat Grupy PSB. 220 osób na 25 jachtach, a każdy jacht to załoga reprezentująca inną firmę z Grupy polskiego budowlanego potentata. W pierwszej de... (czytaj całość)
karate
11 sierpień 2011, 13:42
"sporty walki w szkołach na zajęciach wychowania fizycznego - nowa szansa na uatrakcyjnienie zajęć sportowych " chciałbym podzielić się swoimi refleksjami z zakresu szkolnych zajęć sportowych i niskego zainteresowania młodych ludzi sportem. obecnie wśród dzieci i młodzieży l... (czytaj całość)
Tour de Pologne Amatorów dla Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk
29 lipiec 2011, 13:20
Przepiękne krajobrazy, wspaniała publiczność, wymagająca trasa i blisko 1000 zawodników, tak w skrócie wyglądał wyścig Tour de Pologne Amatorów. Najlepszy zawodnik, aby pokonać trasę 56,6 km Bukovina Terma Hotel SPA - Bukowina Tatrzańska, potrzebował 1 godzinę 38 minut i 12 sekund.... (czytaj całość)
Artykuł
Skoki przez przeszkody
12 lipiec 2011, 20:47
Skoki przez przeszkody to najpopularniejsza i najczęściej rozgrywana dyscyplina jeździecka. Pierwsze oficjalne zawody w skokach przez przeszkody zorganizowano w 1864 roku w Dublinie a dyscyplina ta została umieszczona w programie igrzysk olimpijskich począwszy już na II Igrzyskach Olimpijskic... (czytaj całość)
Wspomnień czar
05 lipiec 2011, 15:51
Sobotnie popołudnie, temperatura optymalna trzeba jechać w rodzinne strony. „Góralu czy Ci nie żal…” – tak mi śpiewali jak wyjeżdżałem na „płaskoziemy” czyli Śląsk i okolice. Niektórzy mówią, że góral to tylko z Zakopanego i ok... (czytaj całość)
Tour de Pologne
01 lipiec 2011, 12:58
Kolorowy peleton, szum opon, pęd powietrza,szalonaprędkość. czyli - 68.Tour de Pologne ! - Etap siódmy TdP - Relacja. Słowak Peter Sagan (Liquigas) dzięki drugiemu miejscu na finiszu ostatniego etapu 68. Tour de Pologne UCI World Tour został triumfatorem całego wyścigu. Sprint w Krakowie ... (czytaj całość)
Rowerem przez góry, lasy, doliny… i rzeki.
10 czerwiec 2011, 16:00
„Bądź gotowy dziś do drogi, drogi którą dobrze znasz…” tymi słowami jakże znanej i lubianej piosenki Haliny Frąckowiak możemy zacząć nasz cykl o rowerowych wypadach. Kiedyś rower wykorzystywany był nawet w Wojsku Polskim; między innymi przez Warszawską Brygadę ... (czytaj całość)
Wyglądać jak miss.
29 kwieceń 2011, 14:26
Pan Kanapka został oczarowany przez Miss. Czyż można się dziwić? Miss świetnie gotuje, piecze, je, smakuje ... a jak wygląda !!! Była ostatnio widziana na terenie Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, gdzie pokazowo piekła gęś*. Pan Kanapka tak się zasłuchał w kulinarne rady i opowieśc... (czytaj całość)
Pieczatki Turystyczne
10 kwieceń 2011, 19:36
Stemple – z miejsc szczególnych i znanych i tych mniej, zawsze stanowią pamiątkę z pieszych, rowerowych, samochodowych wycieczek po kraju.To pieczątki ze szlaków, schronisk, muzeów, ciekawych miejsc turystycznych. To hobby, ale tez dokument przebytej trasy. To nieraz wielka przygoda, m... (czytaj całość)
Ruszajmy na wieś.
08 marzec 2011, 15:43
Spędzanie wolnego czasu na wsi staje się na świecie bardzo modne. Ta ciekawa moda dotarła również do nas, do Polski. Niebezpiecznie ostatnio w egzotycznych krajach. Straszą rewolucje i rekiny w Afryce; powodzie i pożary buszu w Australii; trzęsienia ziemiw Nowej Zelandii, kataklizm wJapon... (czytaj całość)

Znaleziono 117 wyników na 12 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish