Ostatnio dodane artykuły

Rowerem przez góry, lasy, doliny… i rzeki.
10 czerwiec 2011, 16:00
„Bądź gotowy dziś do drogi, drogi którą dobrze znasz…” tymi słowami jakże znanej i lubianej piosenki Haliny Frąckowiak możemy zacząć nasz cykl o rowerowych wypadach. Kiedyś rower wykorzystywany był nawet w Wojsku Polskim; między innymi przez Warszawską Brygadę ... (czytaj całość)
Wyglądać jak miss.
29 kwieceń 2011, 14:26
Pan Kanapka został oczarowany przez Miss. Czyż można się dziwić? Miss świetnie gotuje, piecze, je, smakuje ... a jak wygląda !!! Była ostatnio widziana na terenie Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, gdzie pokazowo piekła gęś*. Pan Kanapka tak się zasłuchał w kulinarne rady i opowieśc... (czytaj całość)
Pieczatki Turystyczne
10 kwieceń 2011, 19:36
Stemple – z miejsc szczególnych i znanych i tych mniej, zawsze stanowią pamiątkę z pieszych, rowerowych, samochodowych wycieczek po kraju.To pieczątki ze szlaków, schronisk, muzeów, ciekawych miejsc turystycznych. To hobby, ale tez dokument przebytej trasy. To nieraz wielka przygoda, m... (czytaj całość)
Ruszajmy na wieś.
08 marzec 2011, 15:43
Spędzanie wolnego czasu na wsi staje się na świecie bardzo modne. Ta ciekawa moda dotarła również do nas, do Polski. Niebezpiecznie ostatnio w egzotycznych krajach. Straszą rewolucje i rekiny w Afryce; powodzie i pożary buszu w Australii; trzęsienia ziemiw Nowej Zelandii, kataklizm wJapon... (czytaj całość)
Na nartach bedziesz królem.
19 styczeń 2011, 17:38
19 lutego 2011 r.(zmiana terminu)na Magurce Wilkowickiej odbędzie się VII Puchar Magurki w biegach narciarskich. Biegała na tych trasach arcyksiężna Maria Teresa Habsburg . W schronisku na Magurce od 1906 roku miała swój pokój. Na magurskich trasach mamy szansę spotkać naszą wsp... (czytaj całość)
Kolonia: największe centrum niemieckiego karnawału zaprasza
10 styczeń 2011, 15:40
Kolończycy nazywają karnawał piątą porą roku, a to dlatego, ponieważ miasto znajduje sie przez dłuższy czas, od 11 listopada do środy popielcowej w karnawałowej gorączce. Najhuczniej świętowany jest początek, zawsze jedenastego listopada i koniec karnawału, który w tym roku przypad... (czytaj całość)
Dla kogo agroturystyka?
24 listopad 2010, 13:53
Tradycja wypoczywania na wsi jest stara. Dawniej mówiono, że jeżdzi sie “na wywczasy”. Ten ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu można polecić właściwie wszystkim. Dla rodziny z dziećmi. Możliwe wspólne wycieczki piesze czy rowerowe po okolicy. Rodzinne łowienie ryb, zbie... (czytaj całość)
Morskie opowieści z Grupą PSB.
03 listopad 2010, 11:18
Każdy zna powiedzenie, że jednym z trzech uznanych kanonów piękna jest żaglowiec pod pełnymi żaglami. Najpiękniejsze i najszybsze żaglowce świata to herbaciane klipry, przewożące herbatę z Chin do Anglii. Powstały z chęci zarabiania pieniędzy. Kapitan klipra, który pierwszy dopłyn... (czytaj całość)
Minister zdrowia zaleca: WIĘCEJ SEKSU .
02 sierpień 2010, 10:39
Zaniepokojony stanem zdrowia społeczeństwa, brazylijski minister wystąpił z gorącym apelem do obywateli, przekonując , że powinni się częściej kochać. Minister zdrowia Jose Gomes Temporao oświadczył. że najlepszym sposobem na zapobieganie przewlekłym chorobom sa regularne ćwiczenia... (czytaj całość)
Zabawmy się w demokrację.
01 czerwiec 2010, 12:45
Codziennie przejeżdżam obok boiska Orlik 2012. Widać tam ruch. Sztuczna murawa i dobre oświetlenie dają przy każdej pogodzie możliwość gry na świeżym powietrzu .Młodzi ludzieprzychodzą na boisko po pracy, nawet późnym wieczorem, żeby zrobić coś dla siebie. Wybierają sport, któ... (czytaj całość)

Znaleziono 111 wyników na 12 stronach

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish